Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha nem a pasimmal megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem a pasimmal megyek szilveszterezni?

Figyelt kérdés

4 hónapos kapcsolatom van. Srácok ti megsértődnétek ha a barátnőtök mondjuk a barátnőivel menne bulizni nem pedig veled lenne otthon? Kitalálta, hogy iszogassunk otthon szilveszterkor ketten, de én szívesebben aludnék a barátnőmnél meg elmennénk bulizni, őt oda meg nem vihetem.

Azt mondta a barátom örülne ha vele lennék, de neki mindegy döntsem el. Szerintetek rosszul esne neki?

Ja és féltékeny típus...


17/L


2012. dec. 30. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, igazából g*cire örül hogy máshova mész, így legalább nem kell hogy elviselje a fejed.


Amúgy miért nem mentek olyan helyre ahova mehet ő is?

2012. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a döntsd el te nekem mindegy duma sose szokott jól végződni,de ne akarj már ilyen korán függni tőle,mégis kivel csalnád meg?A barátnőddel?Szerintem menj csak el vele,ő meg üljön otthon
2012. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hátha én szeretnék veled lenni akkor igen rosszul esne de énis nemet mondanák a helyedben énis inkább haverokkal mennék el
2012. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
ha igazan szeretned vele toltened kettesben a szilvesztert...sztem sok lany orulne ilyen romantikus meghivasnak...nekem speciel rosszul esne...gondolj bele most egyedul marad otthon...
2012. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én úgy érzem, hogy a srác szexet akarna szilveszterre! 17F
2012. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha már előtte szóltál jóval, hogy ez a kettesben program neked nem jó, akkor korrekt, de ha csak most az utolsó pillanatban, mikor már valószínűleg nem tud magának programot szervezni, az elég nagy szemétség...

Ja és az tuti, hogy rosszul esik neki, neked is rosszul esne fordított helyzetben.

Amúgy egyetértek veled annyiban, hogy szilveszterkor nem kell otthon ülni, de miért nem együtt mentek bulizni? Ő is hozná pár haverját, nagyrészt velük lenne, te a barátnőiddel, de azért mégis lehetnétek együtt is, ez lenne a jó megoldás.

21L

2012. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pesti vagy?

Nézd, szerintem ha te úgy érzed, hogy nem éreznéd jól magad vele iszogatva, akkor ne maradj vele! Komolyan ez a legjobb ötlete szilveszterre? Nekem jelenleg ugyan nincs senkim, de mégis be tudtam szervezni egy lányt holnapra. Ha esetleg pesti vagy, és volna kedved, mi a 4-6 -os vonalán keresünk majd valami random szórakozóhelyet.

2012. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát marha nayg elkötelezettség van it a kapcsolatokban manapság ha valaki szeret valakit avval,van amikor csak lehet nembántja meg ha meg nem akkor meg az csak gyerek tini kapcsolat nem komoly ez nem is kérdés !
2012. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolja mindenki azt,hogy a párjával kell töltenie a szilvesztert?Ez valami szabály,vagy mi?
2012. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolj bele... neked hogy esne ha a barátod azt mondta volna, hogy elmegy a haverjaival bulizni?


16/L

2012. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!