Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lenne, ha igy szembesit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne, ha igy szembesitenem a pasimmal az ugyet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mar nagyon bevagyok gurulva a viselkedesert.Alig talalkozunk, es amikor fenn van msn-en jo ha ir 10 percenkent, s meg vakacioban sem hajanlo este tovabb maradni.Sokszor mondtam, neki hgy ez bant, h en rogton visszairok o pedig nem.van egy masik pasi, aki tulajdonkeppen jo baratom.(volt) mert o szerelmes belem.Mindig gyorsan visszair es ez tetszik nekem.Mi lenne, hogy ha igy szembesitenem ezt a pasimmal, hogy figylej mas gyorsabban visszair!!(?)

Mar rohadt unalmas.

Koszonom szepen:)


2012. dec. 23. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A pasidneak egyszerűen minden fontosabb nálad...
2012. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ennyi az egesz.Mindig csinal valamit, mindig filmezik vagy akarmi..
2012. dec. 23. 12:27
 3/19 A kérdező kommentje:
Jaj es, ha mondok valamit, akkor en vagyok a hisztis.Mert?Mert mindig hisztizek.S ha lelepek akkor is en vagyok ahibas...
2012. dec. 23. 12:29
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát persze. Ismerős a szitu. Változni nem fog, úgyhogy vagy elfogadodo így, aztán majd ha olyan kedve lesz, dobni fog. A helyedben nem pazarolnék rá több energiát, idegeskedést...


25/L

2012. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pff.Hat ez nagyon jo.De erzem, hogy szeret, csak egyszeruen pasibol van ez ezt csinalja, s mar azt is unom, hogy hisztizzek neki.S barmit is mond nem all mondomnak elfogadni ezt.
2012. dec. 23. 12:32
 6/19 fünof ***** válasza:
talán nem interneten kéne élni a kapcsolatotokat..
2012. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szepen leirtam, hogy nem tudunk sokat talalkozni.
2012. dec. 23. 12:51
 8/19 anonim ***** válasza:
ez nem magyarázat, hogy "pasiból van". az én párom is pasiból van, mégsem viselkedik így velem. sőt...
2012. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jo neked, adj halat.
2012. dec. 23. 12:54
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha azt mondom, neki, hogy ha ez igy megy tovabb radikalisabb lepesekhez fordulok, azt hiszi majd, hogy nem szeretem???
2012. dec. 23. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!