Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lenne, ha igy szembesit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne, ha igy szembesitenem a pasimmal az ugyet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mar nagyon bevagyok gurulva a viselkedesert.Alig talalkozunk, es amikor fenn van msn-en jo ha ir 10 percenkent, s meg vakacioban sem hajanlo este tovabb maradni.Sokszor mondtam, neki hgy ez bant, h en rogton visszairok o pedig nem.van egy masik pasi, aki tulajdonkeppen jo baratom.(volt) mert o szerelmes belem.Mindig gyorsan visszair es ez tetszik nekem.Mi lenne, hogy ha igy szembesitenem ezt a pasimmal, hogy figylej mas gyorsabban visszair!!(?)

Mar rohadt unalmas.

Koszonom szepen:)


2012. dec. 23. 12:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
így ismeretlenbe nem lehet tudni, hogy mit gondolna vagy mit mondana.. az viszont biztos, hogy nem vagy neki olyan fontos, mint ő neked. szerintem jobban járnál ha kidobnád, ennél sokkal jobbat találsz.
2012. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van.

Szeretni lehet, hogy szeret, de jól titkolja (a leírásod alapján)

Nem bagy fontos neki.

2012. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon faj ezt olvasni:(De nem akarok szakitani vele, valami amivel megijeszthetnem, hogy elveszit vagy valami?Nem lenne hatasos?Valami tipp, s ha nem mukodik szakitunk.
2012. dec. 23. 14:29
 14/19 A kérdező kommentje:
Elso kapcsolatom, nem gondoltam volna hogy ilyen lesz.
2012. dec. 23. 14:31
 15/19 anonim ***** válasza:

Azért ilyen az első kapcsolatod, mert tapasztalatlan vagy. A következőbe már ennyivel több tapasztalattal kezdhetsz bele.

Amúgy azt jegyezd meg, hogy a hisztivel csak annyit érhetsz el egy pasinál, hogy nem tudja elviselni a jelenléted. Ki akar olyan nővel időt tölteni, aki sokat hisztizik? Csak elriasztod magadtól és inkább csinál mást, minthogy a hisztit hallagassa.

Figyi, keress rá youtube-on az egyik Csernus előadásra, amiben a párkapcsolatokról, önbizalomhiányról beszél. Nagyon okos dolgok vannak benne érdemes végighallgatni.


Egyébként amikor a nők szakítással fenyegetőznek, a pasik reakciója lehet:

-nem érdekli, neki mindegy

-elkezd könyörögni, ígér fűt-fát. De nem azért, mert szereti a nőt, hanem mert a saját kényelmét nézi. Van egy nő azt életében, akivel szexelhet, ha kedve szottyan rá, meg sem kell erőltetnie magát.

-megkérdezi, hogy miért, hogy jutottak idáig, tudnák-e valahogyan folytatni (tehát meg akarja beszélni normálisan)

Ha úgy érzed, hogy nem jó a kapcsolatod és nem is tudsz változtatni rajta, akkor vess véget neki. Nincs értelme az olyan kapcsolatnak, amiben valamelyik fél nem boldog, csak szenved. Hisz a párkapcsolat jobb esetben arról szól, hogy boldoggá teszi az embert, hogy az a másik a párja és szeretik egymást (nem csak mondják, hanem úgy is viselkednek)


25/L megint :)

2012. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Koszonom, ez tenyleg igy van.S ezert nemis akarok hisztizni, de mar volt alkalom ra, hogy megmondtam neki nyugodtan.Ha valami bant, ugyis elmondom neki meg ha szakit is velem, nm folytom magamba.De rossz ez igy, nagyon szeretem...:(
2012. dec. 23. 14:55
 17/19 anonim ***** válasza:

amíg hagyod, hogy ilyen legyen veled, addig meg is fogja tenni és nem változtat, max csak ígérget..

lényegében ez rajtad múlik, hogy meddig viseled el, mert előbb vagy utóbb eljön majd az a pont amikor besokallsz és végleg otthagyod vagy találsz jobbat.

nekem is zűrös volt az első komoly kapcsolatom. 1 évig voltam együtt a sráccal, folyton veszekedtünk, pedig szerettük egymást. szakítás után megkönyebbültem, pedig azt hittem "meghalok" majd nélküle..

2012. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

:'( De valami mas modszer nincs arra h @ne haggyam@ scak az hogy szakitok vele?Valami olyasmi, hogy egy ket napig nem beszelunk, hogy gondolkozzon el?

Ne haragudjatok, tenyleg ertekelem a valaszokat, de lassatok ilyen csokonyos vagyok mert nagyon faj.

Koszonok mindent:(

2012. dec. 23. 15:08
 19/19 anonim ***** válasza:
Az is egy jó próba lehet, ha eltűnsz pár napra. Próbáld ki, hogy elrejted magad előtte msn-en, és nem is írsz rá. Így kénytelen lesz megkeresni, jó kérdés, mennyi idő után teszi. Ha több mint két napig nem keres, akkor viszont gondolkozz el, kell-e ez neked.
2012. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!