Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha voltál már "szünetben",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltál már "szünetben", akkor kerestétek a párotokat közben, vagy minden kapcsolattartás megszűnt?

Figyelt kérdés
Szünetelünk a párommal. Ő kérte, fogalmam sincs miért, neki se. 4 napja nem beszélünk egymással, ő nincs interneten, én nem hívom, ő sem hív. Úgy beszéltük meg, hogy majd hív ha átgondolta. Szerintem besokallt. Nektek van tapasztalatotok, illetve mit kéne tegyek? Keressem? Felhívjam, hogy lássa, hogy itt vagyok? Vagy menjek el hozzá?
2013. jan. 4. 16:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Istenem mennyi felszínes, barom ember van.


Ez az egész legyünk alfahímek, irányítsunk, szarjunk le mindent, ne mutassunk érzelmeket dolog köré kib@szott nagy iparág épült. Pedig egy óriási baromság.


Add önmagad. Ha le vagy törve, akkor mutasd azt. Ha megpróbálod megjátszani, hogy te milyen boldog vagy, azzal nem lesz jobb, mert aki kicsit is értelmes, átlát a szitán és örökre elásod magad előtte. Mert az ilyen szánalmas.

2013. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Már tudom hogy kell viselkednem, nektek köszönhetően. Még annyi lenne a kérdésem, hogy mi lenne ha így csinálnám: Nem keresem, suliban is csak szia mizu, hogy vagy? Aztán jövőhét pénteken megkérdezném, hogy holnap ráérsz? mondja hogy igen akkor szombaton elmennék hozzá, és ezt mondanám:


Figyelj Xy. Nekem jót tett ez a másfél hét szünet. Észre vettem azt, hogy nem kéne egyfeszt együtt lennünk. Mivel egésznap együtt voltunk, én megszoktam, lehet neked teher volt. Most így, 1,5 hét után rájöttem, hogy nem kéne ilyen sokat együtt lennünk, elég lenne mondjuk 1-2 nap, vagy hétvégén együtt alvás , vagy amennyit te is szeretnél. Az érzéseim nem változtak, ugyanúgy szeretlek téged, és attól, hogy elvoltam nélküled, még kerestelek sokszor, hogy miért nem vagy ott.. Szerintem elég kell legyen másfél hét, hogy rájöjj te is , hogy szükséged van rám, a csókokra, az együttlétre, hogy kellek e én melléd, mindezt úgy, hogy meghagyjuk a külön programokat is, vagy sem.. Elmondja mit szeretne, és ennyi. Szerintetek?

2013. jan. 4. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!