Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha voltál már "szünetben",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltál már "szünetben", akkor kerestétek a párotokat közben, vagy minden kapcsolattartás megszűnt?

Figyelt kérdés
Szünetelünk a párommal. Ő kérte, fogalmam sincs miért, neki se. 4 napja nem beszélünk egymással, ő nincs interneten, én nem hívom, ő sem hív. Úgy beszéltük meg, hogy majd hív ha átgondolta. Szerintem besokallt. Nektek van tapasztalatotok, illetve mit kéne tegyek? Keressem? Felhívjam, hogy lássa, hogy itt vagyok? Vagy menjek el hozzá?
2013. jan. 4. 16:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hívd fel és ne írj neki,főleg ne menj el hozzá!Csak lazán,majd hív ha átgondolta,te meg addig szórakozz, menj el a barátaiddal,ennyi.
2013. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ha felhív, hogy menjek el, és aztmondja, hogy nem szeretné folytatni, hideg vérrel jöjjek el? Ha folytatni akarja hogyan viselkedjek??
2013. jan. 4. 17:11
 13/22 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon szépen köszönöm ! :)
2013. jan. 4. 17:11
 14/22 anonim ***** válasza:
Ez a játszuk el, hogy jól vagyunk és éljük az életünket dolog vicces, és egyben szánalmas. Ha csaj ezt játszaná el nekem, akkor én szégyellném magam, hogy együtt voltam egy ilyen gyerekkel. Meg kéne már tanulni mindenkinek, hogy attól, mert a külvilágnak bármit mutatunk, attól ugyanúgy fogunk szenvedni, max annyi, hogy plusz energiákat pazarlunk el ilyen hülyeségekre.
2013. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Minden helyzetben segít a helyes reakció meghatározásában az, hogy neked egy önálló, öndeterminált férfi képét kell mutatnod (légy is az, de kezdetnek a modellezés is segít).


Ha hív, nem ugrasz. Talán fel sem veszed a telefont, másnap hívod fel. Hív hogy menj? Jó, meglátod, valamikor biztos belefér. Majd még hívod. Nem kérsz engedélyt, nem igazodsz mindenáron. Nyitott vagy az igazodásra, de nem 101%-ig készséges.


Le van savazva az agyad érzelmileg, és ezt a savat gyorsan el kell távolítanod, különben elveszíted őt, és talán egy évig is eltart, mire talpra állsz. :)


De ugye jól értettem, hogy te vagy a fiú? Most az előző válaszoló elbizonytalanított, de szerintem ő értette félre (kihagytál egy vesszőt a válaszban).

2013. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én nem az öröm és boldogság megjátszására gondoltam,meg hogy a külvilágnak mutasson egy nem valós érzelmi állapotot...Inkább arra, hogy a kérdező próbálja meg kicsit elterelni a gondolatait,ha kicsit kívül helyezkedünk az aktuális problémán,gyakran jobban átlátjuk a dolgokat,hátha az ő álláspontja is változik.Szerintem jót tenne neki némi figyelemelterelés, a kérdése alapján az elmúlt napokban a felhívjam-ne hívjam-mi legyen kérdéskör töltötte ki a gondolatai nagy részét.
2013. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú. Igen ez töltötte ki a figyelmem, egész nap ezen rágom magam, hogy mi lesz ha hív, mikor fog hívni, mert tuti , hogy fog. Hogy másik pasi van e a dologban, hogy mit csinál, miért nincs itt.. csak ezen jár az agyam egész nap. Ezt a férfi képes dolgot, hogy férfinek mutatom magam, még ha szét is vagyok omolva megpróbálom betartani, de ebből nem lehet hátrányom? Mondjuk, hogy ő meg úgy lesz vele, hát ha ilyen jól el van nélkülem, talán jobb is így?
2013. jan. 4. 17:27
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem lesz hátrányod, ezért kérdeztem, hogy melyik vagy a pár két fele közül, mert nem mindegy hogy fiú vagy lány, mást kell tenni.


A lány a férfihoz vonzódik, a férfi pedig a kontroll, az erő, az (ön)uralom. Ha azt látja, hogy te milyen jól megvagy nélküle, az esetleg döntő többségében (semmi sem általános érvényű, maximum nagyon jellemző) nem azt okozza, hogy legyint, hogy na jól van nélkülem, hanem azt hogy te jó ég, nincsen megzuhanva attól, hogy szétmentünk! A fiú, aki áll a viharban, mint egy tölgyfa, az Vonzó a lány számára. Ha lazán veszed a dolgot, akkor azzal "állsz a viharban mint egy kőszikla". Ezt kell felépítened magadban. Különben biztosan elveszíted. Így nagy valószínűséggel visszahódítod.


Persze ha megállapodtatok, hogy közben nem kavartok mással, akkor ezt tartsd be, illetve húzd ki a nagy felszabadultságból. Bocsánat, erre nem tértem ki. Tehát ne rúgd fel a megállapodást, mert az meg gerinctelen persze.

2013. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Mielőtt elment, mondtam neki, hogy ha arra van szükséged, hogy idegen embereknek rázod magad akkor állj fel és menj. Meg kérdeztem, hogy van e valakije?Mondtam neki, ha lenne valaki a képben, szóljon, én megyek és hozom a cuccomat el. Mivel ott van egy két gatyám, alvós gatya, meg boxerem, zoknim, fürdőruhám, úszósapkám, így gondolom azért majd egyszer le kell hívjon. Ott is legyek közömbös? Ne próbáljak rá mozdulni, hogy de jó lesz nekünk újra? Illetve facen, mondtam, hogy úgyhagyom az állapotot kapcsolatban. A közös képet sem vettem le. Mikor van az az idő, ahol már nekem kell elmennem a cuccomért, és elhozni? Vagy mindenkép várjak amíg keres? Mivel úgy váltunk el, hogy csók volt az utolsó. Suliban odamenjek hozzá, megkérdezzem mi a helyzet vele? Esetleg szájrapuszizzak? Mit kéne tennem?
2013. jan. 4. 17:42
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát, nem semmi őrlődésben vagy.. :)


Szerintem ne keresd (természetesen így a csajozás kilőve), csak légy laza, mintha neked nem okozna nehézséget a helyzet. Tudom, nehéz, ott van a sav az agyadon, úgymond.


Ha valamilyen cuccra szükséged volna az ottani cuccaid közül, akkor keresheted emiatt. Hogy mikor lenne otthon, hogy felugorj érte. Tegyük fel, szükséged van valamire. Ekkor nyilván ne játszd meg magad, kivéve hogy légy laza, nyugodt, derűs, természetes. Ne sóvárogj. Rámosolyoghatsz, sőt akár jöhet a szájrapuszi is mondjuk a búcsúzásnál, de a lényeg, hogy közben NE sóvárgást érezzen belőled, meg hiányt, meg jaj de rossz így, hanem könnyedséget. Ne húzd ki azt a puszit, érezze hogy jól vagy te így is. Kérdezheted, hogy hogy van, mi a helyzet, elég volt-e a szünet neki, aztán rövid és derűs búcsúpuszi, majd elmész.


NE nézz vissza rá, SEMMIKÉPPEN, maximum az utolsó pillanatban mielőtt eltűnsz egy lépcsőfordulóban, és akkor is derűsen. Semmi sóvárgás! :)

2013. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!