Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keressem, hogy ne menjek az agyára, de ne is higgye, hogy nem érdekel Ő?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok a párkapcsolatokba..:/

sokat olvastam neten, hogy nem szabad a csaj agyára menni, de éreztetni is kell ugyanakkor, hogy fontos nekem...

napi egy órát beszélünk kb neten, távkapcsolatban vagyunk, 7 végente találkozunk, 3 hónapos a kapcsolat.

néha úgy érzem, többet keresem mint kéne..:/

heti 1-2x smst küldök neki ,csak ugy spontán, neten amikor beszélünk én írok többet.

nem akarom megfojtani, de félek ha meg kevesebbet keresem, azt hiszi majd, hogy nem is akarok vele lenni, meg lesz*rom őt...

tudom titokzatosnak kell legyen a pasinak, meg kell hogy néha eltűnjek, vagy ne írjak vissza, mert ez a vonzó egy nőnek, de én ezt sajna nemigen tudom megtenni, mert a lelkiismeretem közbeszól..:/


18/F



2012. szept. 5. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
:D Ez de édes. Nem keresed se sokszor, se kevésszer. Nekem kijutott mind 2 fajtából. Van olyan csaj aki szereti, ha rácuppansz, mint egy pióca, van aki nem. Ki kellene ismerni a lánykát, hogy ő milyen. +3hónapja már együtt vagytok, a nem kereslek, mert "rossz fiús vagyok" csak az ismerkedés első idejében érvényes, mikor már kapcsolatban vagytok, fontos megmutatni valamilyen szinten, hogy érdekel is az illető.
2012. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tegnap összevesztünk..:/ lehet hogy végleg..:/

valamit csakelrontottam..:/ sztem nagyon sokat kerestem...azvolt a baj...

azon vesztünk össze, hogy msot 7 végén megint nemlátom...és 2 hét külön..:/ szuper..:/

2012. szept. 6. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel...csak én csaj vagyok...de ugyanez van velem is...
2012. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
remélem nem mentetek szét.
2012. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!