Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a parkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kispeti77 kérdése:

Mi a véleményetek a parkapcsolaton belüli szünetről? Van értelme/haszna vagy inkább árthat?

Figyelt kérdés
baratnőmmel 1 éve vagyunk együtt..de kicsit mintha elegünk lenne, én így látom..illetve sok a feszültség közöttünk, nehezen értjük még egymást. És igazság szerint bele is faradtam már, de szakítani még nem akarok. Szerintetek a szünet segíthet? Pár hetes, 1 hónapos

2013. jan. 3. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem a szünetről? Az, hogy marhaság. Most vagy járunk, vagy nem. Olyan nincs, hogy szünet. Ha probléma van, azt meg kell oldani. Igen, lehetnek párkapcsolaton belül is különböző időszakok. Vannak jobbak, vannak rosszabbak, vannak időszakos "mosolyszünetek", de az, hogy deklaráltan "egy időre vége"?...

Ráadásul ha a "szünetnek" vége, változni fog bármi is? Más emberek lesztek? Nem... Megoldani kell a problémákat, és nem elfutni előle.

2013. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy jó kapcsolatban eleve nem kellenek ilyen szünetek, ha mégis, ott GÁZ van. 20/F
2013. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazatok lehet...csak tényleg belefaradtam az állandó kuzdésbe..és csak én küzdök
2013. jan. 3. 23:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Eleve: mi az, hogy szünet? Szakítás, bizonyos előjogokkal és ígéretekkel? Annak mi értelme?
2013. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak te küzdesz, és semmi nem fog javulni, azon az sem fog segíteni, ha kilépsz pár hónapra. Sőt... majd ez alatt talál valakit, akivel kevesebbet veszekszik, vagy te találsz valakit, akivel kevesebbet veszekedtek... csak ugye megígértétek, hogy csak szünet, folytatni fogjátok... ami lehet, hogy úgy is lesz, de már semmi nem lesz az igazi. A szünet a szakítás előszobája szokott lenni. Ahol meg nem, ott meg egy kis őszitne elbeszélgetéssel, és problémamegoldó képességgel elkerülhető.
2013. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van értelme a szünetnek mivel hiányoljátok egymást és jobban fogjátok szeretni egymást
2013. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme nincs. Az ember elvileg olyan társat keres, akivel meg tudja oldani a problémákat, egymás mellett állnak... Az már más kérdés, ha döntésképtelen, társfüggő emberek nem tudnak elszakadni egymástól, holott a kapcsolat már nem ér semmit. Szerintem a szünet csak emiatt jöhet létre...:)
2013. jan. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi is ilyen cipőben járunk. csak én teszek a dologért úgy érzem, ő pedig ül a popsiján, semmi közös program max heti 1-2 átmenés egymáshoz. :/

én ma megyek át hozzá, szerintem felhozom neki, jobb megbeszélni ilyeneket, mint szünetet hozni meg magamban tartani :)

2013. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többen írták, baromság. Ez teljesen jogos. Akarjátok egymást v. nem. Miért házasok lennétek, egymásra ununk, akkor költözünk, ha netán dugni akarunk majd jövök? Együtt v. sehogy.Ja arról nem beszélve 1 év? Már ezután ilyen baj van, mi lesz amikor tényleg gondok vannak? Törődj bele és szakítani kell.
2013. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!