Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélkül van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül van értelme?

Figyelt kérdés

Szerintetek van értelme egy olyan kapcsolatnak ahol az egyik fél nagyon szerelmes a másik fél viszont egyáltalán nem.. egyszerűen csak szereti a másikat? fél év után változhat ? Vagy kár erőltetni egy ilyen kapcsolatot. Jol indult de most egyikünk tul sokat kap másikunk tul keveset emiatt..

Köszönöm



2012. dec. 26. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ember egy lábon, pótlékkal eléldegél évekig, de az nem ugyanaz. Ugyanilyenek az egyoldalú kapcsolatok.
2012. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már megkérdezted, valószínűleg te is tudod a választ: nem, nincs értelme így egy kapcsolatnak, mert ha eddig nem jöttek az érzelmek, ezután sem fognak. 25N
2012. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van.. sajnos tudom csak reménykedtem hátha van valami esély
2012. dec. 27. 00:01
 4/7 anonim válasza:
Próbáljátok megbeszélni..és esetleg ha a másik félben mégis fellobban valami,annak hallatára,hogy elveszítheti a másikat..akkor talán még van értelme.
2012. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia,

én is ugyanígy állok. nemtudom mit tegyek, nem akarom elveszíteni, de vele se akarok lenni. nem tudom mit tegyek, nagyon rossz. :(

2012. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

En is pont igy vagyok. 6 honap, az eleje jol indult. Nagyon szerelmesnek latszott. Azota ez megvaltozott. En szerelmes vagyok, o nem (nem mondta de latom rajta, a viselkedesen) .

Szerintem szakitok, es keresek olyat aki odaig van ertem.

Csak pozitivan!

2012. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Semmiképp se szakíts a pároddal. Én már elkövettem ezt a hibát ,azóta is sírok :( először beszéljétek meg rendesen!
2012. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!