Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül kapcsolat? Van értelme?

Figyelt kérdés
Ha egyik fél sem érez szerelmet, de jól elvannak együtt, és a szex is jó, működhet ez hosszú távon és van esély arra, hogy egymásba szeretnek? (a kapcsolat 2 hónapja tart)
2012. máj. 24. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, bár ha elejétől fogva nincs semmi, az nem a legideálisabb helyzet.
2012. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2012. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez addig fog működni, amíg a nem szerelmes fél bele nem szeret valaki másba és addig is folyamatosan azt fogja érezni, hogy valami nem kerek, mindig hiányérzete lesz a kapcsolatban. Voltam ilyen kapcsolatban, az egyik esetben én voltam a nem szerelmes fél, a másik esetben pedig a szerelmes és engem nem szerettek szerelemmel viszont. Az első esetben 1 évig húztam, mert azt hittem, majd biztos jön a szerelem is, de nem jött és a végén már csak egy nagy nyűglődés volt az egész. Közben meg a barátom halál szerelmes volt belém, emiatt meg lelkifurdalásom volt. A másik esetben pedig mint írtam én voltam szerelmes, a másik csak szeretetet érzett. Tisztában voltam ezzel, mert rákérdeztem pár hónap után, hogy szerelmes-e vagy csak szeret. Abban reménykedtem, hátha kialakul nála, de nem így lett. Vele elég sokáig voltunk együtt, de egy idő után kikezdte a kapcsolatunkat, hogy ő nem volt szerelmes. Tehát én nem hiszek abban, hogyha az elején nem értem azt a bizonyos pluszt, ami túlmutat sima szereteten, szimpátián, akkor később kialakul. Ez vagy jön azonnal vagy soha.
2012. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez ismerős. de ha egyik fél sem érzi? akkor gondolom ez inkább szexkapcsolatnak mondható, és nem kéne tőle túl sokat várnom :S
2012. máj. 24. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez olyan baráti-szexkapcsolatnak mondható. Stabil, szoros kapcsolathoz mély érzelmek kellenek. Hosszú távon idős, sokat csalódott emberek között tudok csak elképzelni, akik már nem akarnak szerelmesek lenni, hanem csak békében eléldegélni valakivel. Egy fiatal embernek ez nem menne.
2012. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!