Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar lefeküdni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar lefeküdni velem a barátom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

20+ korosztály. Másfél éve járunk együtt, a max az volt hogy megfogta ruhán keresztül a mellem, azt is talán csak véletlenül este mikor összebújtunk... aludni. Mert más még sose volt. Semmi taper, semmi szex, semmi.....


Valakinek volt már hasonló gondja? Hogy oldotta meg, vagy mi baj volt náluk??


Nem alszunk mindig együtt, csak 3 hetente 1-2 este.


2013. jan. 3. 14:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele, mert ez igy nem josag.
2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Aha... akkor esetleg fél, hogy nem leszel számára túl vonzó, és nem fog felállni? Nem ismerlek, bocsi, nem akarlak megsérteni. Csak találgatok. :D

18/l

2013. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
úristen, most vagy buza, vagy nem tetszel neki, vagy ő a legönbizalomhiányosabb ember a bolygón
2013. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Itt agyhalál lehet szerintem:D

1x volt komolyabb barátnőm,bár vele sem feküdtem le sajnos..de ennél tovább mentünk már 1hét alatt:D

2013. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezt most nem azért írom hogy sznob legyek ... de lehet hogy kicsi neki vagy hamar elmegy...
2013. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Lehet hogy aszexuális (a nemi érdeklődés maradéktalan hiányát jelenti, elutasítja a testiséget). Szeritnem vidd el valami pszihológushoz vagy nem is tudom, hátha ő tud rajta segíteni, de ez nem normális.
2013. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

lehet:

-gátlásos - önbizalomhiány

-nem vonzod úgy

-komplexusa van (lehet 2 centis farka van és ezért már gyökerénél elfojtja minden indíttatásod, hogy odáig ne juss)

-impotens

-b*zi.. nem izgatja fel a látványod, sem mert lány vagy

-vmi betegsége van.. vagy mondjuk odalenn van vmi esztétikai probléma, amit örökre el akar titkolni


De ha ez megnyugtat, szerintem szeret mert másfél éve veled van.. de az még egyszer sem merült fel benned, hogy beszélj vele? Lelki okai is lehetnek.. és biztosan ő id tuja, hogy ez így nem jó.. én már tuti 2 visszautasítós alkalom után beszéltem volna vele, hogy mi a baj.. tudasd vele, hogy bízhat benned és bármi van te segíteni fogsz neki, ne szégyelljen előtted semmit.


Amúgy ez nem lehetett kapcsolat másfél évig ha egymásban ennyire nem bíztok, hogy megbeszéljétek, vagy csak felhozzátok a problémát.. ennyire nem számít nektek? a szex se?

2013. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tuti nem normális a barátod, én ilyet még nem is hallottam...


1. B*zu

2. Aszexuális

2013. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!