Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar lefeküdni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar lefeküdni velem a pasim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Öt hónapja járunk a pasimmal (én 22, ő 23), minden jól alakult eddig, de néhány hete felvetettem, hogy felkészült elnnék, hogy együtt töltsük az éjszakát. Azt mondta, hogy ne siessük el a szexet. Azt hittem, valentin napon végre szexelünk, de ő nem akarta megint. Én már nagyon kívánom, ő azt mondja, ne kapkodjunk. Mégis miért lehet ez? Az eddigi pasijaim már kt hónap után a falat kaparták a szexért
2012. febr. 16. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ferde hajlamú :)
2012. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 -=Koldus=- ***** válasza:
90%
Biztos kicsi a pénisze és zavarban miatta. Nem tudja, hogy elég lesz-e neked.
2012. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 -=Koldus=- ***** válasza:
*van
2012. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
35%
Irj privit!Én megdöngetlek!!!!!!!!!
2012. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez elég fura. Szerintem az lenne a legjobb, hogyha rákérdeznél, hogy miért van ez. Valószinüleg ő az egyetlen ember aki ezt meg tudja válaszolni. Lehet, hogy csak fél, hogy elrontja, lehet, hogy valami lelki probléma, de olyanról is hallottam, hogy valamilyen nemi problémája volt, és ezért nem akart (itt amúgy ne valami fertőzőre gondolj, hanem valami olyanra, amit egy orvos könnyű szerrel rendbe hozna, csak nem mert elmenni)
2012. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem az okok nagyon egyszerűek lehetnek. Ami eszembe jut így ismeretlenül:

-gondok vannak a szerszámmal.

-a méretei nem ideálisak és megszégyenítette az exe...

-még nem volt soha úgy nővel.

Abban biztos vagyok ,hogy ilyesmi problémája lesz ,de jobban járnál ,ha leülnél és beszélnél vele erről a dologról.


Lehet ,hogy az ismerkedésnél füllentett az exekről ,de úgyis rá fogsz jönni erre miután megtörtént a dolog.

2012. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4 hónapig nem kellett és most hirtelen sürgős? Ha te megvárattad, most lehet, h ő is meg akar téged váratni.. :) Közben meg végig mással kefél :p
2012. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem normális vagy balf@asz már bocsánat de ha ez fordított esetben lenne akkor se érteném meg de így..
2012. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én már 2 hónap után le döntöttelek volna, nem hogy "ne kapkodjunk".Keress mást, ez a srác vagy homár, vagy impotens,de semmiképp nem normális.
2012. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Leülök vele és megkérdezem egyenesen, hogy azért nem akar szexelni, mert szűz és nem volt még lányal. Szerintetek ez jó ötlet?
2012. febr. 16. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!