Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar lefeküdni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar lefeküdni velem a pasim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Öt hónapja járunk a pasimmal (én 22, ő 23), minden jól alakult eddig, de néhány hete felvetettem, hogy felkészült elnnék, hogy együtt töltsük az éjszakát. Azt mondta, hogy ne siessük el a szexet. Azt hittem, valentin napon végre szexelünk, de ő nem akarta megint. Én már nagyon kívánom, ő azt mondja, ne kapkodjunk. Mégis miért lehet ez? Az eddigi pasijaim már kt hónap után a falat kaparták a szexért
2012. febr. 16. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez így lehet, hogy zavaró lenne neki. Inkább azt kérdezd meg, hogy miért nem akar. Magyarázza meg. És biztosítsd róla, hogy veled akármit megbeszélhet, nem kell szégyellnie magát. És lehet, hogy ez a beszélgetés megtöri a gátat. Sok szerencsét ;)
2012. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Lehet, hogy nem szeretne házasság előtt szexelni...
2012. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100% hogy kisebbségi komplexusa van...
2012. márc. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a Valentin-t NAGY betűvel írjuk... -.-
2012. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!