Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem akar velem lefeküdni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akar velem lefeküdni? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

2 éve járunk és 7 hónapja született meg a fiúnk, nagyon aranyos, terhesség alatt keveset szexeltünk, de azért szexeltünk... és most a fiúnk születése után havonta kb 1szer... fáradtságra hivatkozik, pedig nem is fáradt, hála istennek olyan munkája van ami jó, nem pörgős!


Persze szülés után megváltozott a testem, és fel is szedtem pár kilót, amit szándékomban áll leadni...

Lehet azért meg szültem???

Szerintetek? Veletek történt ilyesmi? Mit tegyek?



Komoly válaszokat várok!


2011. nov. 8. 15:03
 1/8 anonim válasza:
hány éves?
2011. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sok oka lehet,a faradtsagtol a szeretoig...

ezt igy,innen megvalaszolni lehetetlen...

2011. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, a pasik kiábrándulnak az élet társukból ha szülnek?
2011. nov. 8. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:

biztos vannak olyan elvetemültek, akik a szülés után máshogy éreznek a feleségük iránt, de remélem ez azért ritka. Említetted a plusz kilókat, lehet, hogy ez a baja? Mondjuk azért megérthetné, hogy miért mentél át változáson és ha szeretne, akkor ez átmenetileg nem kéne, hogy gondot okozzon.


próbálj meg valami újat csinálni neki, próbáld meglepni, egy új ruha, frizura, valami szép kis fehérnemű stb. Vagy menjetek el kicsit kettesben is valahova, a nagyszülők vagy barátok biztosan vigyáznak majd a fiúra, mindenképpen szánjatok időt egymásra!

2011. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
ott volt amikor szültél? mert egyes hozzáértők szerint ez is okozhatja a vágy csökkenését a pasiknál. állítólag idővel elmúlik.
2011. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kisgyerek mellett átmész nőből anyába. Ezért csak nekem olyan perverz és izgató ha arra gondolnék hogy jól megfarkalom a kis Dezyőke anyukáját! Felviszem a játszótérről, hasra fektetem, lehúzom a bugyiját és keményen megtolom anyucit! :) A férjed valószínűleg másképp néz rád, nem mint nőre!


Fogyj le, legyél erősebb nőiesebb kevésbé fáradt, és legyél szexi, ami egy kicsi gyerek mellett biztos baromira nehéz, de a havi 1 az nagyon durván kevés! Heti kettő szerintem alap!

2011. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szerintem is kevés :S...

hát rajta vagyok, hogy fogyjak, de nem megy egyik napról a másikra ti is tudjátok!

Volt nektek is ilyen tapasztalataitok?

Ott volt a szülésnél igen.

2011. nov. 9. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Még nincs gyerekem de az egyik kolléganőm szülés után nagyon megcsúnyult egy másik pedig semmit sem változott! Amelyik nem változott semmit sem, az ugyanolyan istenien néz ki ugyanolyan aranyos és kedves és persze gyönyörű kis szőke csaj maradt. Ő most kb 26-27 lehet. Amelyik megcsúnyult az öregedett is. Kiszőrösödött az arca, fel is puffadt, az alakja kész röhej. Egy vizilóban több a nőiesség mint benne!


Azért vígasztaljon h valószínűleg én kívánnálak és még pármillió másik férfi ezen a bolygón. :)

2011. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!