Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal már fél éve...

A barátommal már fél éve vagyunk együtt és szeretnénk lefeküdni. Valaki tud segíteni, tippeket adni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

2 hónapja csak pettingeltünk, most már viszont többet szeretnénk és ki is próbáltuk de nem nagyon ment.. annyira fájt hogy mindig mondtam neki hogy húzza ki.. utána véreztem is egy kicsit de nem nagyon. Már most tudom hogy iszonyúan fog fájni, pedig a barátom vigyáz rám és nyugtat stb.. tudnátok ajánlani pozíciókat amik előnyösek, és sikosítóval/ nem sikosítóval stb..? szeretném nem végig bőgni az elsőt:D


15/L barátom 17.


2011. máj. 4. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az enyém nem fájt egyáltalán, de nálunk az összes nőtag ilyen csodás képességgel lett megáldva :P


Amit tudok javallani: nagyon hosszú petting, esetleg a lovagló, mert akkor te irányítod, hogy hogyan menjen be, milyen hamar stb.


21/L

2011. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tsz-tag ***** válasza:
100%
szerintem már nem fog annyira fájni mint az első...izgasd fel jól magad és amikor már szarsz a fájdalomra akkor huppanj rá...ebbe sokat nem tudok segíteni hogy csináljátok.vagy álljak mögöttetek és nézzem a gyorsaságot meg a pozíciót és világítós rudakkal irányítsam a brét mint a repülőtéren felszálló repülőnek?:D amugy te legyél hanyatt és tárd szét a lábad...vagy amit még jobbnak tartanak a szakemberek az pedig hátulról...a nyakába dobom a lábamat szitut még nem most kell, az még 10. alkalomnál is fájhat. örülök hogy segíthettem: Férfi 20 :D
2011. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi bőgni fogsz te meg jobban mint ő tőle:)
2011. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen hova sietsz?

Még legalább 1 év... amíg lelkileg is megérsz rá. Addig más technikákat javasolok.

2011. máj. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Hát én azt tanácsolom hogy basszál fel torokig egy k.va nagy béz-bóz ütőt, akkor nem leszel szűz.
2011. máj. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ha olyan adottságokkal vagy megáldva, akkor ígyis-úgyis iszonyúan tud fájni :S tapasztalat... nekem is iszonyúan fájt anno, de az akkori barátom hihetetlen megértő és aranyos volt, végig ölelgetett meg puszilgatott amíg meg nem nyugodtam :) úgyhogy végülis szép emlékként maradt meg bennem az első alkalom. Max azt tudom javasolni, hogy az előjáték alatt ujjazzon, hogy kicsit tágulj, és ha nem vagy elég nedves, használjatok síkosítót, az sosem árthat.
2011. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Az alap, hogy lazulj el. Ha félsz, befeszülsz, és akkor nem tágulsz. Ha már bent van 3 ujja, és iszonyatosan nedves vagy, és nagyon kívánod, akkor ő feküdjön a hátára, te meg kezdd el a csiklódat simogatni "vele", aztán lassan kezdj el rajta mozogni, csókolózzatok közben, simogassa a melled, és egyre beljebb fog csusszanni. Van időtök, nem kell sietni. És te irányítasz mindent. Engem ez iszonyatosan fel szokott izgatni :)Nekem nem igazán akart "beférni" legelőször, de tovább próbálkoztunk, és legközelebb simán, vérzés nélkül sikerült. Mondjuk és sokat önkielégítettem korábban, tehát azért már be volt járatva... Jó szórakozást nektek :)
2011. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon félsz a fájdalomtól akkor a barátod kenje be az ujját lidokainnal és szép lassan dugja be neked kenje meg közbe a bejáratnál és amikor már érzed, hogy elzsibbadt akkor újabb adag kenőccsel kenje meg beljebb is. Ha ezt a módszert alkalmazzátok akkor a fiúnak tanácsos óvszerrel védekezni mert sokáig állva marad Ő is.(A fütyi is elzsibbad)


A misszionárius póz a legjobb a szüzesség elvesztésére. Ha nem kenőcsöztök akkor használjatok síkosítót mert úgy viszonylag könnyen bemegy a fütyi.

2011. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!