Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fél éve vagyok együtt a...

Fél éve vagyok együtt a barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyáék szigorúan úgy neveltek hogy házasságig tartsam meg, ott aludni is csak úgy engedtek el hogy nem fekszem le vele, de már nagyon közel járunk, nem tudom alapból Ő mit gondol róla, mert még egyszer sem próbálkozott (a barátom 20/F), csak szép lassan egyre többet csinálunk. Persze úgy hogy mindig Ő kezdeményez, én meg nem tudom hogy akarom e, mert ha már 'ott' vagyunk, nagyon közel, mindig undorodom tőle, utólag viszont mindig megbánom hogy nem léptünk. Ez normális? Ha nincs ott utólag visszagondolva nagyon kívánom, ha ott van undorodom a szex-től, még nem voltunk együtt (még szűz vagyok, Ő már nem, de alig van tapasztalata).

Ezek alapján mikor feküdjünk le és hogy, ti mit tanácsoltok hogy mikor-hol? És hogy az utolsó mondat alapján ez normális?

16/L


2011. aug. 19. 22:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem még nem vagy elég érett a sexszhez :) Még ráérsz ~
2011. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha undorodsz a szextől, amikor együtt vagytok, akkor valószínűleg nem ennek a fiúnak kell majd odaadnod magad...
2011. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elveszteni házasságig, akkor állj ellent a közeledésének.

Ha el akarod, akkor engedj neki.


Te döntöd el, melyik a fontosabb. Az, hogy rendes csaj legyen belőled, vagy egy olcsó ribi, aki 16 évesen már odadobja magát egy férfinak.

2011. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
semmit.
2011. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na b@szki csak mert 16 évesen valaki SZERELMES és szexel nem lesz olcsó tini! Nem a középkorban élünk... Nem változtatsz a gondolkodásodon szexuálpszichológusnál fogsz kikötni a szüleid miatt, de lehet orgazmusra is képtelen leszel, mert a "szex rossz". Beszélj vele erről őszintén és győzzétek le ezt a gátat és amikor készen állsz rá akkor csináljátok.


Mondom ezt 20 éves szűzlány létemre.

2011. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* bocsi elnéztem, ribit írt valaki. Nővérem is 16 volt amikor fogamzásgátlót íratott barátja 20 és gyanítom nem szórakozásból szedte... Most vannak együtt 9,5 éve! :)
2011. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neked mindegy lenne hogy ki csak megdugjon valaki. Csak nem mered még magadnak sem bevallani.
2011. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, kedves utolsó csak szerelemből csinálnám, de csak félek egyáltalán hogy mit gondolhat rólam meg hogy milyen lehet, és nem t'om igazából csak megilletődött vagyok, és megijedek, kijavítanám az undorodót.

Köszönöm a válaszokat egy csomó hasznos van közöttünk,

és nem, nem vagyok ribanc :)

csak szerelmes..

2011. aug. 20. 00:11
 9/12 anonim ***** válasza:
fake
2011. aug. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eladó babakocsi
2011. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!