Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar lefeküdni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar lefeküdni velem a barátom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

20+ korosztály. Másfél éve járunk együtt, a max az volt hogy megfogta ruhán keresztül a mellem, azt is talán csak véletlenül este mikor összebújtunk... aludni. Mert más még sose volt. Semmi taper, semmi szex, semmi.....


Valakinek volt már hasonló gondja? Hogy oldotta meg, vagy mi baj volt náluk??


Nem alszunk mindig együtt, csak 3 hetente 1-2 este.


2013. jan. 3. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem érthetetlen. Másfél év rengeteg idő... Azalatt már megválaszolhatatlanszor lefeküdtem volna a barátnőmmel... Itt valami nagyon nem okés. Vagy van szexpartnere vagy meleg vagy nem is tudom de valami nagyon nem okés :S 22/F
2013. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
He? Ilyen van? Csokoloztatok mar?
2013. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jajj ez a hülye átjavította amit írtam más szóra,"megszámlálhatatlanszon" akart lenni :) 22/F
2013. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bu.zi, de azért te is megpróbálhatnál kezdeményezni.
2013. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Lehet hogy túl vallásos? Vagy nem tudom... fura helyzet...

Tapasztalatom nincs. Még nem volt kapcsolatom. :P

18/l

2013. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 ASOT ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagyon sok idő.

Általában az szokott lenni h vagy impotencia zavarai vannak, vagy szűz még...dehogy 1,5 év alatt erre sem derült volna fény az érdekes.


Ha nem kívánna akkor esetleg lenne neki más..

2013. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok az első barátnője, tuti szűz. Félénk is, de már próbálkoztam nála, már ahogy mertem mert én sem vagyok túl bátor, de pl. rámásztam, de ekkor lelök, mondván nehéz vagyok (45 kg, szóval ez kifogás). Simogatom, akkor csikis, puszilom a nyakát, arra semmit nem reagál... szóval én próbálkozok ezzel-azzal mindig, de nem veszi a lapot, vagy nem akarja, nem tudom. Nem vallásos.
2013. jan. 3. 14:45
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
1,5 év? ? egy honap is sok.. .lehet sokat önkielégit.. .
2013. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
akkor simán hülye
2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én szívesen lefekszem veled, ha gondolod!


Komolyra fordítva: kérdezz rá! Ez nem normális viselkedés, főleg ebben a korban ...

2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!