Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az ex úgy utál, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex úgy utál, hogy már menekül előlem, miért akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés

elhagyott. mindennel baja volt, belekötött abba is ha volt rajtam egy pattanás, húzta a száját, ha köhögtem, egyfolytában utált, szakításunk után akármikor kontaktba kerültünk, mindig el kellett hogy mondja, hogy ne is reménykedjek, hogy kibékülünk, mikor elkezdett a neten ismerkedni, jeleztem neki, hogy bocsi az én vagyok, erre még azon is elgondolkodott hogy más városba költözik inkább. de akármikor felhívom magamhoz (filmezni, együtt aludni, úgy, hogy magánéletről sem ő sem én ne beszéljünk - olyankor elvagyunk) mindig elkezd nyomulni, mindig le akar fektetni, persze olyan mondatokkal, hogy nem érdekli már az sem, ha barátom lenne, meg ettől még nem változna semmi, nem jönnénk össze, másnap reggel, úgy elrohan, hogy még a cipőfűzőjét is csak a kocsiban köti be.


fel nem foghatom, hogyan képes bárki lefeküdni olyannal, akit szívből, tiszta erőből gyűlöl és utál?


2012. okt. 28. 18:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Talán azért hogy kihasználja. Te meg meg is érdemled ennyi ésszel.
2012. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ingyen van.
2012. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
ennyire hülye nem vagyok, köszi a feltételezést...
2012. okt. 28. 18:14
 4/31 A kérdező kommentje:

de utálat és szex együtt?

én ezt nem értem!

2012. okt. 28. 18:14
 5/31 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így :D ilyen ez. Nem kell ehhez szeretni valakit.Bár azért úgy más :)
2012. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Attól, hogy utálja, még vonzódhat hozzá szexuálisan. Meg ahogy az előttem szólók mondták. Kihasznál.

Mit akarsz te tőle, ha ő már ezerszer megmondta, hogy tuti nem kezdené veled újra? Jó az, ha kínzod magad?

2012. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
nekem csak unaloműzésre kell ő. semmi egyéb szándékom nincs vele, csak fáraszt amikor nyomul - én nem kívánom őt abszolut - és csak nem tudom megérteni, hogy ha ölni szabad lenne, ő megölne ugyan, de szeretkezni meg akar...
2012. okt. 28. 18:19
 8/31 anonim ***** válasza:

szerintem csak azért csinálja mert utál és tudja hogy így okozhat fájdalmat hogy ezt eljátssza vagy így tudja elérni hogy állandóan vele foglalkozz, rá gondolj - és ne éldd az életed.

lépj ki ebből a mókuskerékből, tiltsd mindenhonnan

szórakozásra tarthatsz olyat is aki nem kötsög, és magától benne van ő sem akar többet.

hidd el, rengeteg ilyen pasi van!

2012. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Úristen!

Hát rendesen kihasznál!

Még hogy nem vagy hülye!

Hagyod magad kihasználni,önként és dalolva szétteszed neki a lábadat,azok után,hogy még az irritálta,hogy köhögtél,pattanásos voltál.

Akkor mégis minek mondanád magad?

Egy naiv gyenge nőnek?


"fel nem foghatom, hogyan képes bárki lefeküdni olyannal, akit szívből, tiszta erőből gyűlöl és utál?"


úgy édesem,hogy nem él veled,nem vagy a párja,nyugodtan ismerkedhet,szexelhet melletted,ha épp nem jön össze neki semmi,te egy ingyen numera vagy neki

2012. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

én nem fekszem le vele, ne értsetek már félre.

nemrég is ki volt teljesen, másnap írta, hogy még hajnalban is fent volt, úgy fent volt benne az adrenalin, vagy mi, lüktetett a pulzusa, és ne haragudjak azért, mert simogatott! én meg lereagáltam úgy, hogy gondoltam, hogy szex nélkül neked nem lesz buli egy filmezés, de nekem így tetszik. (ő meg azt várta volna, hogy nekem is milyen nehéz volt. hát nem ezt kapta he he)

2012. okt. 28. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!