Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az ex úgy utál, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex úgy utál, hogy már menekül előlem, miért akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés

elhagyott. mindennel baja volt, belekötött abba is ha volt rajtam egy pattanás, húzta a száját, ha köhögtem, egyfolytában utált, szakításunk után akármikor kontaktba kerültünk, mindig el kellett hogy mondja, hogy ne is reménykedjek, hogy kibékülünk, mikor elkezdett a neten ismerkedni, jeleztem neki, hogy bocsi az én vagyok, erre még azon is elgondolkodott hogy más városba költözik inkább. de akármikor felhívom magamhoz (filmezni, együtt aludni, úgy, hogy magánéletről sem ő sem én ne beszéljünk - olyankor elvagyunk) mindig elkezd nyomulni, mindig le akar fektetni, persze olyan mondatokkal, hogy nem érdekli már az sem, ha barátom lenne, meg ettől még nem változna semmi, nem jönnénk össze, másnap reggel, úgy elrohan, hogy még a cipőfűzőjét is csak a kocsiban köti be.


fel nem foghatom, hogyan képes bárki lefeküdni olyannal, akit szívből, tiszta erőből gyűlöl és utál?


2012. okt. 28. 18:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

hát, ha viszont tudod hogy szexet akar de szivatod és mégse kap, akkor viszont ezt érdemled.

ha nem mész el vele filmezni, hanem keresel egy más havert és inkább azzal, a probléma is megszűnik.

ja, hogy akkor nem lesz kit szekálni?

bocsi hogy nem tudlak megsajnálni

de ez szánalmas

2012. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
és elnézést is azért kért, mert amikor simogatott, idegesen levettem magamról a kezét, hogy hagyjon már aludni.
2012. okt. 28. 18:32
 13/31 A kérdező kommentje:

nem is sajnálatot szeretnék.


én csak azt nem értem, írom ezredjére hogyan lehet olyat kívánni, olyannal szexelni, akit legszívesebben a pokolba kívánnánk?

ennyi csupán, amit kérdezek. különben meg szerelmes vagyok másba, tehát érzelmeim nincsenek felé.

2012. okt. 28. 18:33
 14/31 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h a srác kíván téged azért akar lefeküdni veled? Arra nem gondoltál, h fájdalmat akar okozni. " de akármikor felhívom magamhoz (filmezni, együtt aludni, úgy, hogy magánéletről sem ő sem én ne beszéljünk - olyankor elvagyunk)..." -> Ez WTF??? Felhívod filmezni? Olyan megalázások után? Nem fogom sajnálni ha sikerül megfektetnie ! Legközelebb adj neki még talpmasszázst is! :D
2012. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Felhívod filmezni és együtt aludni? * bocsii olvasd hozzá!
2012. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Jaj de unintelligens vagy!

Én sem sajnállak!


Nem érted?

Már elmondtuk!


Mert szex kell neki,de te,és a kapcsolat nem,csak a nunid!!

2012. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

ne legyél már ennyire értetlen!


nekem is volt olyan barátom,aki azt mondta nem szeret már,de a szex megmaradhat

bár én nem nyúztam

Istenem,te annyira sötét vagy,minek foglalkozol még vele,ha ismerkedik,kijelentette hogy utál,szánalmas vagy a pattanásaiddal,meg a köhögéseddel?

Te szeretsz szenvedni?

2012. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
te valami elmebeteg lehetsz :DDDD nem csoda hogy utál xd
2012. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Paffff... :D Ha ennyire hülye vagy akkor meg is érdemled! Így megaláz és még elhívod magadhoz, h ott aludjon? Ilyen ostoba nőt... Most is ott van? Remélem megfektet végre!
2012. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

amit én az ő részéről megalázásnak érzek, az ő részéről nem úgy csapódik le. mások a nézetek!


fő problémája, hogy szerinte bennem nem lehet megbízni. egy r*banc vagyok. ő ezért utál.

tehát az, hogy én ezek után felhívom magamhoz, neki nem azt jelenti, hogy belém rúghat és akkor is kedves vagyok vele. hanem ő azt hiszi, hogy én bizonyítani akarom, hogy nincs igaza, nem vagyok r*banc, tökéletes apáca életet élek. még most is féltékenykedik, ha pl csörög a telefonom, de persze mondani nem ezt mondja, hanem, hogy nem érdekli, de azért faggat, hogy ki hív...


egyszerűen ő azt érzi, hogy a háremébe tartozom. szerintem ilyen jogon akarja a szexet is. mintha joga lenne hozzá.

egyszer elmagyaráztam neki azt, hogy ne higgye már azt hogy nekem szükségem van arra, hogy utána fussak és kinevettem azt, ahogy aggódik attól, hogy ki akarok békülni (igazából ezerszer jobb pasik vesznek körül)

amikor találkozunk (filmezünk, gyorséttermezünk) olyankor minden félre van téve, mintha csak ismerősei lennénk egymásnak. mert csak így nem veszekszünk. ellenkező esetben ordítás lenne oda-vissza. enélkül meg jó időtöltés. csak ő átmegy a szexuális részébe mindig.

2012. okt. 28. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!