Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az ex úgy utál, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex úgy utál, hogy már menekül előlem, miért akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés

elhagyott. mindennel baja volt, belekötött abba is ha volt rajtam egy pattanás, húzta a száját, ha köhögtem, egyfolytában utált, szakításunk után akármikor kontaktba kerültünk, mindig el kellett hogy mondja, hogy ne is reménykedjek, hogy kibékülünk, mikor elkezdett a neten ismerkedni, jeleztem neki, hogy bocsi az én vagyok, erre még azon is elgondolkodott hogy más városba költözik inkább. de akármikor felhívom magamhoz (filmezni, együtt aludni, úgy, hogy magánéletről sem ő sem én ne beszéljünk - olyankor elvagyunk) mindig elkezd nyomulni, mindig le akar fektetni, persze olyan mondatokkal, hogy nem érdekli már az sem, ha barátom lenne, meg ettől még nem változna semmi, nem jönnénk össze, másnap reggel, úgy elrohan, hogy még a cipőfűzőjét is csak a kocsiban köti be.


fel nem foghatom, hogyan képes bárki lefeküdni olyannal, akit szívből, tiszta erőből gyűlöl és utál?


2012. okt. 28. 18:10
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

szóval ő úgy van vele azért dobott, mert szerinte megcsaltam.

én meg úgy vagyok vele, hogy ilyenre bizonyíték nélkül dobni valakit csak akkor lehet, ha azt a valakit amúgy nem is szerettük.

szóval ő nem azt hiszi hogy én picsogok utána, hanem az én szarvamat akarja letörni, hogy olyan lazán megvagyok nélküle.

voltaképp ez ilyen amolyan hatalmi harc.

2012. okt. 28. 19:27
 22/31 anonim ***** válasza:

Hát ez nem igaz!


Mondom valami nincs rendben nála!

Elkezd másokkal ismerkedni,ócsárol,meg szól azért is ha köhögsz,elhagy,te meg még eljárkálsz vele ide,meg oda,meg hagyod hogy számon kérjen,féltékenykedjen,pedig semmi köze már hozzád!!!!!

Én még barátnak se tartanék meg ilyen pasit!


"másnap reggel, úgy elrohan, hogy még a cipőfűzőjét is csak a kocsiban köti be."


Azt mondod nem szexel veled,szóval másnap reggelig csak nézi nálad a tv-t,meg sakkoztok?


Jaj én már úgy elveszítettem a fonalat!

Engem már idegesít a kérdező,na sziasztok,szép estét mindenkinek,én megyek aludni!

2012. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A lényeg, h akkor se vagy komplett. Én már akkor nem állnék szóba olyannal aki cikiz ha van rajtam egy pattanás, meg h húzta a száját ha köhögtem, ha egy haver lenne, nem ha még a pasim... Meg eljárni együtt gyorskajáldába, együtt aludni filmezni.. Kész röhej! :D Most már tényleg őszinte leszek: Az ilyen idióta csajokat nem szokok sajnálni! :D Csinálj magadból még nagyobb idiótát!
2012. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Jaj te nő...Csak próbálod a vizet a saját malmodra terelni! Leírtad a problémádat, kikérted a tanácsot, mindenki leírja (látszólag mindenkinek egy is a véleménye,h egy hatalmas idióta vagy!), aztán magyarázkodsz, h "de..de"... SENKI nem fogja azt mondani, h igazad van!! Törődj bele! Itt az egyedüli balek, nem a pasi(d), hanem te magad vagy, mert hagyod , h p*csát csináljon belőled, de tudod mit... meg is érdemled ha ennyi eszed van!
2012. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

gondolom az a lényege, hogy szemétségből ki akar használni.


hát én szemétségből senkivel nem tudnék lefeküdni.

2012. okt. 28. 19:32
 26/31 anonim ***** válasza:
Itt az a lényeg, h vagy annyira hülye, h ennyi MEGALÁZÁS után egyáltalán még szóba is állsz vele, nem még h keféltek is!!! Mondd már meg, h hány éves vagy?
2012. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Meg érdemelnéd azt is,hogy ha a haveroknak dicsekedne,hogy "nézzétek,elhagytam az idiótát,de nem tud nélkülem élni,folyton hívogat a pióca!" csak hogy dicsekedjen,hogy ő milyen nagy kan,rajtad meg mindenki nevetne!
2012. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

attól, ha felhívom, ő még tudja, hogy én is utálom őt.

amikor veszekszünk/veszekedtünk azért bekönnyezett jópár dologtól, amiket hozzá vágtam.


valaki érti azt a kifejezést, hogy a magánéletet félretenni???

2012. okt. 28. 20:07
 29/31 A kérdező kommentje:

csak egy példa:

elvált szülők. gyerek miatt képesek emberi hangon beszélni egymással. sőt fel is hívják egymást!!! és hány pasi vállalná be az exét, de hány! és el vannak válva! emlegetik, hogy miért,mi volt a baj? veszekednek? nem!

el vannak válva testileg és érzelmileg is!

2012. okt. 28. 20:11
 30/31 anonim ***** válasza:
Te olyan fárasztó vagy, h nyugágy kell melléd...
2012. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!