Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy csak beéri velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak beéri velem?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt barátommal (17L-20F)

A szüleinknek nem mondtuk el, mert kimondottan utálják egymást. Az ő szülei engem meg az én szüleim is őt+a szülők is egymást. :/ szóval titokban találkozgatunk.

Lehet, hogy csak ez miatt érzem úgy, hogy nem is szeret, hanem csak beéri velem. Amikor találkozunk mindig nagyon kedves,aranyos,romantikus stb. mindent megtaláltam benne amire csak vágytam. de ő nem igazán keres :S néha sms-ezketünk, volt h este felhívott, hogy jóéjszakát meg nagyon szeret stb. de pl a szilvesztert is lemondta, mert már délután full részeg volt és hamar kidőlt ><:( elég sokat kocsmázik bár nem szokott részegségig inni, de engem zavar, hogy folyton ott ül :( amikor összejöttünk ő kezdeményezte a csókot, és sokszor tervezgeti velem a jövőt. Ha csak véletlen összefutunk az utcán akkor is mindig nagyon aranyos,kedves,de nem tudom szeret-e :/


2013. jan. 2. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg kéne ezt beszélned vele. És ha téged zavar a kocsmázás akkor kérdezd meg mennyire vagy fontos neki. Ha elég fontos vagy akkor vegyen vissza a kocsmázásból.
2013. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kutyabol nem lesz szalonna. Tapasztalat. 28/L
2013. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!