Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy fiú tényleg szeret, vagy csak beéri veled?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt lelkileg érezned kell. (szavaiból, tekintetéből, apróbb mozzanataiból, stb)
2012. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy hülye,akkor le fog esni,hogy ha a "beéri veled" szituáció áll fenn.

26n

2012. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
A kettő nem zárja ki egymást. Mi férfiak mindig a legjobb nőkről álmodozunk, de kevesen vagyunk akik hozzá is jutunk ilyenekhez. A többiek beérik a maradékkal, de ez nem azt jelenti, hogy ne tudnák őket szeretni. Ahhoz hogy tudd melyik csoportba tartozol egy tükör meg egy kis önkritika kell.
2012. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szubjektiv lesz, ezert biztos sokan nem fognsk velem egyeterteni, foleg akiknek van baratnojuk, ugy gondoljak h szeretik oket, de nem igy viselkednek. szoval magambol kiindulva az alabbi nehany szimptoma jo ha teljesul: nem vagy neki sosem teher, szivesen tölti veled idejét minden szituban, nem igényel rendszeresen olyan programokat ahol Te nem vagy ott pl bulizas (ez nem jelenti azt h mindig egyutt kell lennetek, de ezt kb erzi az ember), kikeri a velemenyed dolgokrol (ez azt jelenti nalam h kivancsi rad es tiszteli a velemenyed ill valoszinu Teged is), szeret neha kedveskedni, neha mondja h szeret ( erre azert varni kell:), es ami meg fontos h veled tervez a jövöt illetöen. ezekhez idö kell h kialakuljon, es egyiket sem jo eroltetni vagy magatol alakul ki vagy nem. tudom h nalam nem alacsonyak ezek az elvarasok, de en ezt tartom jonak, ami most eszembe jutott:) 30/f
2012. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elég azokra a mondataira figyelni amik többször elhangzanak tőle.

azokban minden benne van.


p az én párom rendszeresen mondja, hogy nem tud engem elviselni. rendszeresen beszél arról, hogy ez így nem mehet tovább. és sokmindent negatívan lát, azt is ha véletlen pattanás van rajtam.

figyeld a különbséget:

a pattanásról:

- ex mondta: neked olyan gyönyörű lenne az arcod, ha nem piszkálnád a pattanásaid.

- a párom: úgy fogsz kinézni, mint egy leprás, már gyűlölöm, ha a tükör előtt vagy.


nos ilyesmikből minden megmutatkozik.


figyeld miket mond többször, mik jönnek elő belőle újra és újra. mert az ő.

2012. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offolásért,de muszáj megjegyeznem valamit:

#4-es válaszolónak üzenném, hogy nagyon tetszett, amit írt és sok mindenre rájöttem. Én pont olyan pasira vágyom, aki úgy fejezi ki felém a szeretetét/szerelmét, ahogy te írtad. Persze én sem vagyok tökéletes, ahhoz, hogy az ilyet "bevonzzam" előbb maximálisan elégedettnek kell lennem magammal. Mert, aki nem elégedett magával az ne várja el a másiktól is, hogy az legyen. Illetve nem szabad a másikon csüngenünk, azt várva, hogy kimondja a "szeretlek" szót. Teljes emberként kell benne lennünk egy kapcsolatban, mert csak akkor fog ténylegesen elfogadni és tisztelni a párunk.

21/L

2012. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
off: #6-os köszi:) igen, ez igaz, de még az sem feltétlen baj szerintem, ha nem vagy 100%-osan elégedett, hanem csak elfogadod magad, ahogy vagy. Sok fiúnak pont az jön inkább be, ha valaki szerényebb és tud önkritikát is gyakorolni. Ettől még lehet kiegyensúlyozott is. Sok 100%-osan elégedett csaj meg el van tévedve;)
2012. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!