Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret? Nemtudom mitkéne csinálnom. Már nagyon elegem van. De szeretem. :S

Figyelt kérdés
A barátom az utóbbi időben csak chat-en keresztül foglalkozik velem. Alig akar találkozni, és amikor végre megbeszéljük akkoris lemondja. Nemtudom miért viselkedik így.. Rengetegszer mondja h mennyire szeret. De nekem ez nem elég.:S 8 hónapja vagyunk együtt.
2012. jún. 13. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
már nem
2012. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a pasid egy f@sz!

mielőbb rúgd ki!

bocs hogy ezt mondom de nem szeret már

16/F

2012. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 medve5 ***** válasza:

Nagyon valószinü,hogy becsajozott.Még nem biztos a döntésében,ezért téged még talonba tesz.Ha a másik nem jön össze,akkor visszamegy hozzád.

Nem biztos,hogy igazam van,de ha szeretek valakit,akkor látni,érezni akarom minden nap.

2012. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy szakítanom kellene.. de nem tudok..szeretem.:S
2012. jún. 13. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakits vele barmennyire is nehez. Ha szeret, akkor a küszöbödet fogja rani nagyon hamar. Ha meg, nem akkor legalabb tudod. Igy nem jo vegetalni. Ha nem most teszed meg, kesöbb rosszab lesz kidobni. Jobban meg fog viselni erzelmileg.

Aztan honapok mulva(amikor igy vagy ugy vege lesz) belegondolsz, es eszedbe fog jutni: Uram atyam, mennyi idöt pazaroltam ra!

22L

2012. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 medve5 ***** válasza:
Minél tovább húzod-nyúzod,annál nehezebb lesz és annál jobban fog fájni.
2012. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!