Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részéről szerelem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részéről szerelem, vagy csak beéri velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet 5 hónapja vagyunk körülbelül együtt de nincs hivatalosan kimondva. Soha nem mondta még hogy " szeretlek". Viszont állandóan félt, féltékenykedik aggódik értem, de nem érzem azt, hogy szerelmes lenne.Tudom nem nagyon dolog, de facebookra se akarja kitenni ( ami már csak azért is fura, mert ugy érzem nem mer felvállalni). Másrészről állandóna sértődősködik nekem kell állandóan pátyolgatni, mindig dicsérem, elmondom mit szeretek benneés amikor neki kellene elmondani annyit mondd, hogy: ugyanazokat szereti bennem amiket én felsoroltam. Sokat veszekedik velem ok nélkül aminek mindig az a vége hogy én megyek utánna... Mit kellene tennem? Álljak a sarkamra és mondjam meg hogy elég ebből? Miért nem mondja ki ha szeret? Lehet hogy Csak beéri velem, és nem én kellek neki?

Csak normális válaszokat kérlek!


17/L


2012. dec. 31. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szamár effect, az útóbbi
2012. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani de lehet, hogy csak "birtokolni" akar de az is lehet, hogy nem érdekled csak kanos... vagy is is vagy csak ő így fejezi ki a szerelmét
2012. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged.Nem fontos kimonani,ne ezen a szón lovagolj.Azért ,mert nem mutogat,még nem kell elítélni.Fél a csalódástól.
2012. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Ne csapd be. Teljesen egyértelmű a helyzete..

2012. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!