Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat elavult, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró. kérdése:

Ha egy kapcsolat elavult, a fiú részéről egy év után nincs lángoló szerelem?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben mit lehet tenni a kapcsolatért? Menthető? Nekem ő jelenti szinte az életet, nélküle semmi támaszom, és ezt ő is tudja, és egyszer amikor veszekedtünk hozzám vágta hogy csak sajnálatból van velem...azóta kibékültünk, és megbeszéltük hogy változtatunk. tanácstalan vagyok. és mindez pont karácsony előtt történik.
2012. dec. 21. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Dobd ki.

Ma még szavakat vág hozzád, holnap szekrényeket.

2012. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom részéről soha nem volt lángoló szerelem.. viszont szeret és tisztel engem, számíthatok rá

nekem ez számít..ha ezek megvannak akkor nem kell a lángoló szerelem

2012. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem baj ha nincs làbgoló szerelem,ez egy dolog

.......de az hogy ilyet mond neked,hogy sajnàlatból van veled.....szerintem nem lenne baj ha màr nem szerelmes de szeret.....aki szeret az ilyet viszont ennyi idö utàn nem vàg a fejedhez.Ha legalàbb egy kis szeretete is lenne benne feléd nem tetre volna ezt.

Ha most nem is de elöbb utóbb el fogod hagyni....

2012. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!