Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prado09 kérdése:

Létezik olyan, hogy valaki annyira szeret valakit, hogy az már szinte fáj?

Figyelt kérdés
valyon milyen érzés...
2012. dec. 30. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen az érzékenyebb embereknél.
2012. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. létezik:)
2012. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2+


Fájdalmas. Egy férfiről tudok, aki belebetegedett..

2012. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hüha, ezek szerint a nőm nagyon érzékeny, mondjuk azt tudtam, de h ennyire :o mindig azt hajtogatja h örökké...
2012. dec. 30. 19:24
 5/11 A kérdező kommentje:
ez most jó vagy rossz?
2012. dec. 30. 19:25
 6/11 A kérdező kommentje:
ha elhagynám, akkor talán képes lenne hülyeséget csinálni :o
2012. dec. 30. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik.

De szerintem leginkább csak beteljesületlen, reménytelen szerelmesek esetében.

5 évig voltam szerelmes viszonzatlanul és nem csak lelkileg, de fizikailag is fájt. Ha megláttam vagy ha csak rágondoltam, a torkom, gyomrom, mellkasom, minden.. Nehezen tudnám leírni. Iszonyatos volt.

Máig nem szerettem ki belőle teljesen.

Most van valakim és szeretem őt. Néha úgy érzem, hogy annyira, hogy tényleg fájdalmas. De ez ilyen "boldog fájdalom".

2012. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Igen, létezik. Pont ezt élem át.Reménytelen szerelem... Minden órában (nem túlzok) gondolok rá. Ha eszembe jut, mindent elfelejtek, és egyszerűen nem tudok másra gondolni. Ez a lelki vonzata. Tanulni nagyon nehéz így. Másrészről mindig úgy gondolom, hogy nem vagyok elég szép neki így egyre kevesebbet eszem, ami csak abból tűnik fel, hogy anya már kiabál hogy egyek, mikor én egyáltalán nem kívánom. Ha pedig találkozom vele, az a legkegyetlenebb. Tudni hogy ott van tőlem egy karnyújtásnyira, mégsem lehet az enyém. Lassan egy éve már minden este álomba sírom magam emiatt a reménytelenség miatt. Nagyon fáj, de azt mondom inkább fájjon, így legalább valamilyen szinten velem lehet.
2012. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Oh igen a reménytelen szerelem. Még akkor sem tudtam elengedni, amikor konkrétan kimondta, hogy nem kellek neki.

5- ös tanuló voltam és miatta kibuktam....gondolhatod lelkileg mennyire kiborultam. Persze tudom, hogy a szerelem csak egy biológiai folyamat az agyban meg szégyellem is de nem tehetek semmit ellene. Ha arra gondolok ,hogy mással van néha önpusztító gondolatok jutnak eszembe:(


Valószínűleg csak érzelmileg gyenge vagyok. Ez van.

2012. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, Reménytelen szerelem... rossz még belegondolni is :(
2013. jan. 11. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!