Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségek közt vergődök, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségek közt vergődök, mit tegyek? (hosszu)

Figyelt kérdés

Tanácsokat kérnék (értelmeseket, ha lehet!:) nagy káosz van körülöttem, és jól jönne egy kivüláló aki mondd valami okosat!


Előzmény:


Arról lenne szó, hogy van egy fiú haverom akivel 5éve vagyunk jóban(mikor hogy... elég sokat veszekszünk)

sokat találkozunk, sok mindent megbeszélünk, de az utóbbi 1évben, eléggé furcsán viselkedik, értem ez alatt, hogy:

-ha valamit rosszul mondok, közli hogy ez milyen aranyos volt és mosolyog, megsimogatja az arcom.

-ha elmagyarázok neki valamit és közben mutogatok, megfogja a kezem.

-ha részeg folyton nyomul rám, de én sosem engedek, még egy csókot se, semmit.

-csomószor van hogy hátulról oda simul hozzám, megfogja a fenekem, ad egy puszit a nyakamra.

-folyton beszól férre érthető dolgokat(ami szexuális jellegű)

-sokszor becézget,köztük úgy hogy "szerelmem".

-megfogja a kezem sokszor és úgy ülünk vagy megyünk egymás mellet.

-rengetegszer rá kell szólnom, hogy ne bámuljon már.


Ez csak pár apró dolog, szóval a lényeg hogy eddig nem volt ilyen, rá kérdeztem már,hogy miért ilyen velem, de elpoénkodta az egészet.

Úgyhogy én nem foglalkoztam ezzel a témával többet, nem kérdeztem rá már, de ez folytatódott.

Májusban történt egy elég érdekes dolog amit nem tudok hova tenni a mai napig, szórakozni mentünk, az est első fele nagyon jó hangulatba telt, a srác a kezemet fogta végig az asztal alatt.Majd később egyik barátnőm oda jött, hogy a srác mindenkinek azt mondja, hogy ÉN szerelmes vagyok belé, mire én kérdőre vontam, de csak kitért a válasz alól és hatalmas vitába kezdtünk, az első 10percbe még azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit, meg enyni év után elég csúnya lenne ha másképp nézne rám...majd kis idő múlva beközli, hogy; " oké, több vagy mint barát..." Na most? igy igazódjak ki rajta?! Nem értem, minek mondja mindenkinek, hogy én szeretem amikor ő csinálja a férreérthető dolgokat, és ezt mindenki látja és megmondja a társaságban.Meg még ha igy is lenne, minek kell ezt mondogatni mindenkinek?!



Most :


Nos a májusi vita óta eltelt 7,5 hónap, nem beszéltünk semmit, alig láttam pedig 2percre lakik tőlem.

2hete a tesójával találkoztam, elkezdtünk beszélgetni,ismét jóban lettünk...

Fent voltam náluk és a srác is otthon volt,egyfolytában ki be járkált a tesója szobájából,látszott hogy zavarban van.

Rám küldte a tesóját hogy ki akar velem békülni, de én nemet mondtam, mert már annyi fájdalmat okozott nekem,és annyi tüske van a szivemben vele kapcsolatban,hogy egy rózsabokron nincs ennyi.

Azóta 3x voltunk együtt, egy társaságban, folyton remeg, a többiek rá is szóltak h mi baja, de ő mindig azt mondja hogy csak fázik, de kérem egy 25 fokos lakásban is?:D nem szól hozzám, többnyire rám se néz. November eleje óta nem voltunk ismerősők facebookon, most a napokban bejelölt, de nem igazoltam vissza, és 3nap múlva visszavonta a jelölést.Fél éven át nem hallottam róla szinte semmit, most meg egyfolytában az én barátaimon csüng, az elmúlt két hétben többet hallottam róla mint a fél év alatt, a sorsnak nagyon jó a humorérzéke és mindig az utamba rakja :) és valószinüleg szilveszterezni és együtt fogunk...

Az összes barátnőm azt mondja, hogy ne béküljek ki vele,és nem tudom mit hoz a szilveszter,szinte biztos vagyok benne hogy ha részeg lesz oda jön majd. :/


Szerintetek? volt már valaki hasonló helyzetben?

segítsetek mert megőrülök :(


19F, 20L


2012. dec. 28. 14:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy akarok e, egyszer igy érzem egyszer úgy, fogalmam sincs
2012. dec. 28. 15:31
 12/15 anonim ***** válasza:
remélem szilveszterkor az orrod előtt dug majd meg valakit, az segíteni fog letisztázni a te érzéseidet is
2012. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindketten iszonyú gyerekesen viselkedtetek,gyávák vagytok vállalni az érzéseiteket,ráadásul egész végig játszmáztatok.Tiszta óvoda...szerintem ti nagyon éretlenek vagytok még ehhez!Illetve túl büszkék és makacsok.Viszont,a dolgokat még helyre lehetne tenni,ha szépen összeszednéd magad,odamennél hozzá,és értelmesen elmondanád Neki,mit akarsz Tőle,rákérdeznél,Ő mit akar,majd egy csók kíséretében szépen összemelegednétek.Ha pedig nem vagy biztosa dolgodban,inkább hagyd,és érezzétek jól magatokat külön.Nem szabad sokáig játszani,mert az utolsó esélyt is elb@szod. Amúgy meg elég sokszor görény voltál a storyban,tehát Neked is van sarad bőven...mondom ezt nőként.
2012. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Félre érthetően viselkedett, ha rákérdeztem letagadta hogy érezne bármit is irántam.Én bevallottam neki, hogy több mint barát mire ő azt hidte, hogy szivatom és nem vett komolyan.Tovább folytatta a férre érthető dolgait.Ha én mertem közeledni hozzá ( ami ritka alkalom volt) akkor "menekült". Azt terjesztette hogy ÉN vagyok szerelmes belé, pedig nekem 1000x több okom lett volna rá hogy ilyet mondjak,AKárhányszor összevesztünk a csaj miatt aki imád kavarni, mindig én huztam a rövidebbet pedig én voltam az ártatlan.Még ő tilt le engem mindenhonnan,meg olt másoknak, most majdnem háromnegyed év !!! után békülni akar, és még én vagyok a szemét? remek :D
2012. dec. 28. 16:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Amit eddig leírtál, abból nekem úgy fest, hogy igazából mindketten oda voltatok a másikért, csak egyikőtöknek sem volt annyi mersze, hogy megtegye az első határozott lépést és teszem azt megcsókolja a másikat. Kissé éretlen dolog...
2012. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!