Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha szerettek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha szerettek egy lányt, és a lány is szeret benneteket, akkor mért szakitatok vele, méghozzá úgy, h a lány kétségek közt maradjon, mert el sem mondjátok, h miért?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben mi rejtőzik a háttérben: Volt barátnő vagy csak pillanatnyi elmezavar.. És a "legyünk inkább haverok után" mért irjátok, h de én ez mellett még ugyanugy szeretlek, de majd egyszer megérted.! Sok hasonló esetről hallottam már, de még sosem tudtam rájönni, h mi lehet az ok. Várom a tippeket!!
2009. szept. 5. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

beijedt... vagy kamu hogy még mindig ugyanúgy szeret. Tipikus faszi duma. Ennél már csak az jobb, hogy "te jobbat érdemelsz."

Ha egyenes lenne, megmondaná, hogy mi a baja.

2009. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én fiú vagyok, és megmondom hogy sztem az hogy szeretlek, de el kell hagynom téged hülyeség. Mármint előfordulhat persze ilyen az életben, amikor komolyan azzal mented meg a másikat, hogy elválsz, és jobban szereted, minthogy baja legyen, de ez 10 millióból egyszer.


EZt sok helyen olvastam, hogy az egyik fél mondja hogy szereti a másikat, mégsem tesz úgy. Ez csak egy javaslat.


Ha én azt mondom a páromnak, hogy szeretem, elvárom hogy viszonozza a kimondott szót. Nem is midnig de 10ből 8szor. Ez olyan természetes. És ha megkérdem, hogy szeret-e még, akkor mindig igennel válaszol. Ez oda vissza igaz. Persze meg kell mondanom, hogy hülye helyzet, mert az ember nem hinném hogy egyik pillanatról a másikra szeret ki valakiből, inkább elmúlik. Így azt veszi észre, hogy muszály kimondania hogy szeret, ha megkérded, különben nem tudja mit mondjon.

Szóvala lényeg, hogy sztem azt is próbáljátok megnézni, hogy a párotok magától hányszor mondja, hogy szeret, csak úgy spontán.


Ha valaki azt mondja, hogy el kell válnotok, egészen egyszerűen addig kérdezgesd, ne hagyd nyugodni, míg meg nem mondja miért. Lehet hogy csak bántja valami, vagy nem szeret és nem akarja megmondani. Persze szégyenlem én magam az ilyen emberek helyében is, akik ilyen indokkal szakítanak,de hát van ilyen.

2009. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd ha tényleg szeret téged a srác és Te is viszont..akkor nem akarna szakítani...vagy csak féltékennyé akar tenni?Esetleg lenne neki valaki más?Te ismered őt....Ha szeretitek egymást akkor meg lehet ezt őszintén beszélni és nem maradsz kétségek között....
2009. szept. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!