Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért hagytok kétségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért hagytok kétségek között ezután egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már kb. 2 éve ismerem, és egy ideje totálisan bele vagyok zúgva. Nagyon szerelmes vagyok.Egy ideje már flörtölgetett velem, megfogta a kezem, meg átölelt, mondta, hogy szép a szemem... Aztán egy pár alkalom után megcsókolt, és megkérdezte tőlem, hogy járunk-e. Mondtam neki, hogy igen. Együtt aludtunk, nagyon jól éreztem magam :) Mondta, hogy szeret. És kérdezte, hogy most már csak az övé vagyok-e. Mivel nem vagyok az a tipikus "Jó csaj", ezért kicsit bátortalan vagyok, gyűjtögettem az erőmet, hogy írjak neki facebookon. Írtam, és alig beszéltünk. Egy pár perc után meg mondta, hogy mennie kell, és elment. Most már nagyon nem értem mit csinál... Tudja, hogy nekem ő az első, és mondta, hogy akkor különleges vagyok. Holnap mehetnék vele egy buszon, de nem tudom, úgy érzem nem akar látni... Szerintetek butaság?
2012. szept. 25. 21:37
1 2
 1/14 ASOT ***** válasza:
100%

facebok chat net nem élő beszéd mennie kellett...és ha tényleg dolga volt??


istenem :) szerintem hülyeségen komplikálsz! :)

2012. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

ajjaj, kifogtál egy igazi széltolót

tudom, hogy nehéz, de ne fuss utána

2012. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek, ha holnap vele megyek suliba gáz lenne a helyzet? Félek nagyon, hogy tényleg nem akar velem lenni, pedig akkor nagyon úgy tűnt. És tudom van ez a komplikáció, de nem tudok mit csinálni vele :(
2012. szept. 25. 21:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nem félreérted a helyzetet (amit nem gondolok, mert a leírtak alapján nagyon világos, hogy a srác bókolgatott neked), akkor a dolog egyszerű: a srác egy bunkó. Két lehetőség van: vagy rohadtul kihasznált, akkor menjen a francba, Te pedig próbálj talpraállni és élvezd az életet, vagy történt valami (akár egy rád féltékeny, rólad rosszakat terjesztő közös ismerős, akár... bármi más), ami miatt azt hiszi, TE nem akarsz VELE lenni.

Menj vele holnap a buszon, nehogy már te kezd el bujkálni! Bízz magadban. Te mindent jól csináltál! Ha valakinek bujkálnivalója-aggódnivalója van, akkor az a srác. A leírtak alapján nagyon jóban vagytok, úgyhogy bizalmasan meg is kérdezheted tőle, hogy történte valami, ami miatt így megváltozott a hozzádállása. Ne a te viselkedésedben keresd a hibát! vagy a srác a bunkó, vagy valami rajtad kívül álló ok miatt valami rosszat hisz rólad a srác (ez esetben tisztázd vele a dolgokat).

2012. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ASOT ***** válasza:
100%
figyelj! fejezd be! ne komplikálj ! ebben nem volt semmi szépen holnap mész vele! comprende?
2012. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne hallgass ezekre a drámásokra, nem történt semmi, biztos nem ment a facebookon a beszélgetés, van ilyen, főleg az elején. Menj csak vele holnap a buszon, aztán látod mennyivel jobb lesz. :)
2012. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ASOT ***** válasza:
ha még nem lett volna semmi nem is találkoztatok volna és nem ismernéd és csak neten beszéltetek volna akkor azt mondanám h hülyít, de egy csetből ne indulj ki! :)
2012. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ASOT, mit akartál kifejezni azzal, hogy comprende?? melyik szót?
2012. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kérdező: vagy dolga volt, vagy szédített, holnap kideríted, ha több napig is ilyen fura lesz, akkor aggódj...de ne fuss utána, ne könyörögj, hogy beszéljen veled, magyarázza meg, csak tűnj el te is
2012. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ASOT ***** válasza:

az nem magyar szó :)


de a jelentése azt jelenti h "érted, felfogod?"

2012. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!