Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért hagytok kétségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért hagytok kétségek között ezután egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már kb. 2 éve ismerem, és egy ideje totálisan bele vagyok zúgva. Nagyon szerelmes vagyok.Egy ideje már flörtölgetett velem, megfogta a kezem, meg átölelt, mondta, hogy szép a szemem... Aztán egy pár alkalom után megcsókolt, és megkérdezte tőlem, hogy járunk-e. Mondtam neki, hogy igen. Együtt aludtunk, nagyon jól éreztem magam :) Mondta, hogy szeret. És kérdezte, hogy most már csak az övé vagyok-e. Mivel nem vagyok az a tipikus "Jó csaj", ezért kicsit bátortalan vagyok, gyűjtögettem az erőmet, hogy írjak neki facebookon. Írtam, és alig beszéltünk. Egy pár perc után meg mondta, hogy mennie kell, és elment. Most már nagyon nem értem mit csinál... Tudja, hogy nekem ő az első, és mondta, hogy akkor különleges vagyok. Holnap mehetnék vele egy buszon, de nem tudom, úgy érzem nem akar látni... Szerintetek butaság?
2012. szept. 25. 21:37
1 2
 11/14 ASOT ***** válasza:
tudod mint a stimmt...
2012. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm ASOT!


Spanyol szó, comprender, jelentése: érteni.

e/1. comprende - értem

e/2. comprendes -érted


tovább most felesleges ragoznom.


Tehát azt jelenti a kérdésed, hogy "érted"?

Gondoltam, hogy rosszul tudod, és azt gondolod, amit mondtál, sokan vannak így. Csak szólni akartam, nehogy legközelebb valahol másképp írd le, mint gondolod, és belédkössenek, és leszóljanak, hogy nem értesz hozzá ;)

2012. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ASOT ***** válasza:

ajj istenem....ez nem nagyon érdekel...


ez egy általános hülye szó ami el van terjedve mióta világ a világ..tökmindegy, a lényeget ugy is mindenki érti

2012. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ajj istenem...engem meg idegesít a spanyol tudásommal, ha hülyén használják a szavakat, ne akarj nekem megmagyarázni, mi elterjedt, mi nem ;)
2012. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!