Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségek közt vergődök, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségek közt vergődök, mit tegyek? (hosszu)

Figyelt kérdés

Tanácsokat kérnék (értelmeseket, ha lehet!:) nagy káosz van körülöttem, és jól jönne egy kivüláló aki mondd valami okosat!


Előzmény:


Arról lenne szó, hogy van egy fiú haverom akivel 5éve vagyunk jóban(mikor hogy... elég sokat veszekszünk)

sokat találkozunk, sok mindent megbeszélünk, de az utóbbi 1évben, eléggé furcsán viselkedik, értem ez alatt, hogy:

-ha valamit rosszul mondok, közli hogy ez milyen aranyos volt és mosolyog, megsimogatja az arcom.

-ha elmagyarázok neki valamit és közben mutogatok, megfogja a kezem.

-ha részeg folyton nyomul rám, de én sosem engedek, még egy csókot se, semmit.

-csomószor van hogy hátulról oda simul hozzám, megfogja a fenekem, ad egy puszit a nyakamra.

-folyton beszól férre érthető dolgokat(ami szexuális jellegű)

-sokszor becézget,köztük úgy hogy "szerelmem".

-megfogja a kezem sokszor és úgy ülünk vagy megyünk egymás mellet.

-rengetegszer rá kell szólnom, hogy ne bámuljon már.


Ez csak pár apró dolog, szóval a lényeg hogy eddig nem volt ilyen, rá kérdeztem már,hogy miért ilyen velem, de elpoénkodta az egészet.

Úgyhogy én nem foglalkoztam ezzel a témával többet, nem kérdeztem rá már, de ez folytatódott.

Májusban történt egy elég érdekes dolog amit nem tudok hova tenni a mai napig, szórakozni mentünk, az est első fele nagyon jó hangulatba telt, a srác a kezemet fogta végig az asztal alatt.Majd később egyik barátnőm oda jött, hogy a srác mindenkinek azt mondja, hogy ÉN szerelmes vagyok belé, mire én kérdőre vontam, de csak kitért a válasz alól és hatalmas vitába kezdtünk, az első 10percbe még azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit, meg enyni év után elég csúnya lenne ha másképp nézne rám...majd kis idő múlva beközli, hogy; " oké, több vagy mint barát..." Na most? igy igazódjak ki rajta?! Nem értem, minek mondja mindenkinek, hogy én szeretem amikor ő csinálja a férreérthető dolgokat, és ezt mindenki látja és megmondja a társaságban.Meg még ha igy is lenne, minek kell ezt mondogatni mindenkinek?!



Most :


Nos a májusi vita óta eltelt 7,5 hónap, nem beszéltünk semmit, alig láttam pedig 2percre lakik tőlem.

2hete a tesójával találkoztam, elkezdtünk beszélgetni,ismét jóban lettünk...

Fent voltam náluk és a srác is otthon volt,egyfolytában ki be járkált a tesója szobájából,látszott hogy zavarban van.

Rám küldte a tesóját hogy ki akar velem békülni, de én nemet mondtam, mert már annyi fájdalmat okozott nekem,és annyi tüske van a szivemben vele kapcsolatban,hogy egy rózsabokron nincs ennyi.

Azóta 3x voltunk együtt, egy társaságban, folyton remeg, a többiek rá is szóltak h mi baja, de ő mindig azt mondja hogy csak fázik, de kérem egy 25 fokos lakásban is?:D nem szól hozzám, többnyire rám se néz. November eleje óta nem voltunk ismerősők facebookon, most a napokban bejelölt, de nem igazoltam vissza, és 3nap múlva visszavonta a jelölést.Fél éven át nem hallottam róla szinte semmit, most meg egyfolytában az én barátaimon csüng, az elmúlt két hétben többet hallottam róla mint a fél év alatt, a sorsnak nagyon jó a humorérzéke és mindig az utamba rakja :) és valószinüleg szilveszterezni és együtt fogunk...

Az összes barátnőm azt mondja, hogy ne béküljek ki vele,és nem tudom mit hoz a szilveszter,szinte biztos vagyok benne hogy ha részeg lesz oda jön majd. :/


Szerintetek? volt már valaki hasonló helyzetben?

segítsetek mert megőrülök :(


19F, 20L


2012. dec. 28. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi a kétséged? A női patkány manipuláció iskolapéldája vagy, a megoldás meg nyilván az lesz, hogy amig nem találsz jobbat, kibékülsz vele
2012. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az a kétségem hogy béküljek e vagy nem, nagyon sok idő telt el.... | patkány....gyönyörű megfogalmazás :D paraszt...
2012. dec. 28. 15:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
tudom, hogy ez a kérdésed, de ennek őszintén köze van ahhoz hogy a gyk-n mit írnak? mitől fog függeni a döntésed? képtelen vagy dönteni a saját érzéseid alapján?
2012. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azért irtam ide, mert egy kivüláló mindig jobban látja a dolgokat. Szivem szerint békülnék,de előtte még kinoznám egy kicsit :D félek hogy újra csalódni fogok, és nem szeretném megint azt átélni mint májusban...
2012. dec. 28. 15:09
 5/15 anonim ***** válasza:

Szép. Teljesen egyértelmű, hogy a srác beléd zúgott, ettől egyértelműbben már nem is lehetne kifejezni. Ennek ellenére - ahogy látom - képtelen voltál egyértelmű választ adni szegény srácnak, inkább hagytad, hadd legyenek illúziói. Már az elején el kellett volna döntened, hogy akarsz-e valamit a sráctól vagy sem. Ha nem, akkor meg kellett volna mondanod neki és kész. Ha meg neked is bejön a srác, akkor meg nem tudom, miért akadtál ki ezektől a közeledésektől.

Nekem lett volna ilyen nőismerősöm, tutira megutáltam volna már emiatt.

Talán most már késő, de szerintem ha nem érdekel a srác, akkor mondd meg neki nyíltan és egyértelműen, aztán ne találkozz vele többet, ha meg kell neked a srác, akkor menj oda hozzá, smárold le végre és kérj tőle bocsánatot.

2012. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Túl játszottad a szerepedet. A srác helyébe mély kalapemeléssel küldenélek el jó messzire, de:kapcsolatot nem kezdenék veled.Nem az az ember vagy, akire bármit is lehetne építeni.
2012. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

hát az írásod alapján nekem úgy tűnik, hogy nem volt ellenedre, hogy közeledett feléd...szerintem hülyeség volt azon összevesznetek, hogy ő most mit mondott a haveri társaságotokban...szerintem anno azért nem merte felvállalni azt, hogy mit érez irántad, mert egyáltalán nem látod hajlandóságot a részedről...pedig tényleg úgy tűnik, hogy nem lett volna ellenedre, hogy akkor összejöjjetek...

tudom, hogy elvárnád, hogy ő lépjen, de ha mindig ilyen apróságokon akadsz fenn, akkor ő tuti nem fog megnyílni előtted...hülyén csináltad a dolgokat te is és ő is...

ha akarsz tőle még valamit, ha hiányzik a társasága szerintem megérdemel egy esélyt...

és hogy hónapokig nem beszéltetek hidd el betudható a makacsságának és a büszkeségének (de ezzel magyarázható az is, hogy rád kente, hogy neked jön be ő)...

ha tényleg fontos neked..ne játssz vele...ne várasd...mert örökre elveszíted...

2012. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő,kicsit eltévedtél a sorok közt :D ő ezeket a fura dolgait tavaly nyáron kezdte el felém, én 2011novemberben megkérdeztem tőle hogy ez mit jelent, és bevallottam hogy nekem is többet jelent mint barát, erre ő azt hitte hogy szivatom, és nem akarta elhinni, utánna meg folyton kitért a kérdések alól a témával kapcs, :D ha én mertem közeledni hozzá "furcsán" csak nézett hogy WTF, ő meg folyamat ezeket csinálta velem. Mindig egy kavarós hazug liba miatt veszünk/vesztünk össze, és ezt ő is tudja h a csaj a hazug, meg aki manipulálja, ennek ellenére az el van felejtve mindig, mi meg nem beszélünk hónapokig, eddig a legtöbb idő 2hónap volt, de mostmár majdnem 8nál tartunk, most kezdene el kapálózni? fura nekem, meg ez is hogy remeg a közelemben.Nem én vagyok az akinek bocsánatot kell kérni, sztem! ( ha az egész storyt leirnám még jövöhéten is olvasnád/olvasnátok)
2012. dec. 28. 15:24
 9/15 anonim válasza:
de te akarsz még valamit ettől a sráctól?
2012. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerelmes beléd ,de beszari


Te meg gonosz vagy vele ,ha elmentél hozzájuk ki akart békülni és nemet mondtál.


Kívülállóként így látom, semmi személyes,de amit olvastam ez jött le:S

2012. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!