Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit követtem el hogy semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit követtem el hogy semmibe vesz a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom egyre jobban kezd semmibe venni,személyesen aranyos de ha virtuálisan beszélünk akkor egy bunkó gyökér aki csak felidegesít.Elkaptam most egy csunya virust és ha én nem irok neki esze ágába sincs megkérdezni hogy jobban vagyok e vagy élek e még egyáltalán.Ha a szemébe nézek rajongást látok de ha telefonon vagy esetleg face en akkor semmi smiley semmi érzelem,tömör 2óránkénti egy egy válasz érkezik és ennyi,most meg is mondtam neki hogy besokalltam elegem van és inkább lefekszem kialudni magam mint egy bunkó válaszát várva aki konkrétan le se szar ő meg erre csak egy O.K.-t ír mint aki jól végezte dolgát..hát jó akkor legyen igy -.-
2012. dec. 27. 23:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
borzalmas volt a mult éjjel :( mit tanácsoltok? azóta lehűtöttem magam ..
2012. dec. 28. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!