Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen gonoszak velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gonoszak velem, mikor semmit nem követtem el ellenük? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez a probléma nem épp a "párkapcsolat" kategóriába tartozik, de itt előbb választ kapok.

Az osztályomba jár 2 lány, az egyikkel már általánosba is egy osztályba jártunk, szóval 9 éve ismerem (X-nek és Y-nak nevezem meg a 2 csajt).Azt hittem barátnők vagyunk, de nem... Nem voltam 1 hétig iskolában és a legjobb barátnőm kifaggatta őket, szándékosan felhozott engem témának. Amit este leírt, az letaglózott, durván kibeszélt a hátam mögött a X és Y. Annyira mérges voltam, h facebookra kiírtam, h mit gondolok az ilyen emberekről (de neveket nem csatoltam hozzá). Másnap a legjobb barátnőm mondta h mennyire kiborultak a kiírásra, mennyire felháborodtak. "Első" nap mikor suliba mentem X nem is köszönt nekem, de ez nem zavart. Aztán utalásokat tettek rám pl." Az emberek a facebookon élik ki az érzelmeiket" stb. Úgy tettem mintha nem tudnám, h miről beszélnek.. Saját magukat elárulták ezekkel a megjegyzésekkel, h magukra ismertek. Mit tegyek, h vissza vágjak nekik? V mit kellene tennem? Az lehetetlen h nem beszélek velük, mert 1 osztályba járunk és az lehetetlen dolog..



2012. okt. 25. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Terjessz el róluk valami csúnya, vagy ciki dolgot! Csak fantázia kell hozzá.
2012. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom... Nem akarok az ő szintjükre süllyedni... :) De ha más megoldás nincs... ;)
2012. okt. 25. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
De van: nem foglalkozol velük. Mindis is voltak, vannak és lesznek emberek, akik jópofiznak a másikkal, nem tudsz ellene mit tenni. Legyél gerinces, és legalább te légy őszinte mindenkivel.
2012. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nekem is jobban tetszik és én is erre gondoltam. Az sokkal jobban zavarja azt az embert, aki ártani akar neked, h nem törődsz vele, minthogy foggal körömmel harcolsz azért h bemocskold. :) sztem.. :)
2012. okt. 25. 15:55
 5/6 gábor1992 válasza:
Mennyire fontos neked X és Y barátsága? Mert itt a kiváló alkalom hogy szuper szenvedélyes, örömteli ellenségeskedésbe kezdjetek. (őszinte barátság ha eddig nem volt, sanszos hogy eztán sem lesz, az ritkamadár aki még kibeszélni sem hajlandó a hátad mögött) Vagy... ismét a haverság irányába terelni a dolgat. Rajtad áll hogy mit szeretnél. Mindkét lehetőségnek megvannak az előnyei, két jó dolog közül válaszd a számodra jobbat.
2012. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom, h ez a kibeszélés felőlük nem az 1. eset volt... A 9 éve ismert "barátnőmmel" mindig én kezdeményeztem a beszélgetést, ha le akartam tisztázni az ügyet, és a békülés végén mindig az a mondat hangzott el tőle, h "Többé ez nem fog előfordulni". Mivel én meg olyan jó szívű vagyok, ezért elhittem neki.. De újra és újra csalódást okoz... Úgy érzem, h most már betelt a pohár és ez felőle/felőlük már nem barátság... Szóval úgy érzem, h befejeztük! :)
2012. okt. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!