Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hibát követtem el, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibát követtem el, most hogyan próbáljam meg helyre rakni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik,nem rég mondta,hogy "tökéletes barát vagyok,talán számára még több :$" én erre azt írtam,vissza,hogy persze:D nem vicces XD ugyanis sokan azt mondták,nekem hogy biztos hülyít msn-en...Én meg most elkövettem ezt a hibát.. Hamar le is lépet..Megértem..

Tudom a tetteimért vállalni kell a következményeket,de nem merem neki megmondani,hogy ne haragudjon,és bevallni,hogy ő is több számomra mint barát..Félek,hogy elküld a francba,amit meg is érdemelnék..:S


2011. febr. 1. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha újra látod, kérj bocsánatot és kérdezd meg, hogy komolyan mondta-e amit mondott neked. Onnan ha megy a beszélgetés, és nem küldd el, még talán el is mondhatod neki, hogy hasonlóak az érzéseid :)

Szurkolok!!!

2011. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ha meg nem teszed meg ezt a lépést akkor bánni fogod a hátralevő életedben! Mikor már másik csajnak fogja majd a kezét....


Azt ajánlom siess!

2011. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norb66 ***** válasza:

Nem véletlenül írta azt hogy tökéletes barát vagy. Meg fog bocsájtani és kedves lesz veled, nem fog elküldeni a francba, dehogy fog :)

Nincs más választásod, elé kell hogy állj, és el kell mondanod pontosan mit érzel iránta (vagy ezt amit most leírtál). Hidd el, meg fog bocsájtani és talán jobban is fog szeretni ezentúl, ne félj :)

2011. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megteszem..Csak a távolság..:S emiatt mondták,hogy biztos hülyít:S
2011. febr. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!