Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy próbáljam elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RoberT025 kérdése:

Hogy próbáljam elmondani a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Mindent szeretek a barátnőmben. Nagyon független és határozott egyéniség. Mindenre van válasza viszont más igazát nem fogadja el. A személyiségéből fakadóan viszont semmit se csinál amihez nincs kedve. Én sok mindent megcsinálnék azért mert ő szereti, de visszafele ez nem igaz. A másik pedig hogy sose csinál úgy valamit hogy ő kezdeményezi (pl. a szex is ilyen). Minden közös programot én szervezek ő csak rábólint, ha ő is szeretné, de sose mondja meg ő mit csináljunk, hova menjünk. A szexben is mindig én kezdeményezek, holott nekem tetszene ha e-téren is határozott és tudatos lenne. Elsősorban ezekbe a tulajdonságaiba szerettem bele, de ha velem van ezeket elveszti.
2011. júl. 20. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. így, ahogy nekünk elmondtad.
2011. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ülj le vele beszélni, őszintén és nyiltan. biztositsd h csak ti legyetek ketten és senki ne zavarjon titeket. mondd neki, h szeretnél komoly témárol beszélni vele, aztán csapj a lovak közé.. : ) mondd el mennyire szereted és h tudod h forditva is igyvan és h nemérted azt h miért nem akar semmibe se kezdeményezni, hogy erre keresel választ. biztos fog rá valamit mondani, de vigyázz h ne menjen át veszekedésbe, vagy negativ beszélgetésbe. sztem ha együtt vagytok és szeretitek egymást, biztos ezt is meg tudjátok oldani(:

ha van vmi eredmény, ird le, kiváncsi vagyok mire jutottatok : )

2011. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyszerűen nem mer kezdeményezni. Abba még nem gondoltál bele, hogy csak kifelé mutatja a világnak, hogy ő mennyire határozott és magabiztos? Mert sok lány így van vele, mert egyszerűen így nem hibázhatunk, és ha nem hibázunk nincs miért kinevetni minket, ha nem nevetnek ki akkor az nem fájhat...és így tovább, és így tovább... Szerintem finoman próbálj vele erről beszélni, mondd el neki, hogy pont a határozottsága miatt szerettél bele. Hidd el, ha őszintén elmondod ezt neki és nem letámadva, akkor az még a te javadra is válhat. Elvégre ezt szeretnéd, nem? :)
2011. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Beszéld meg vele. Nyiltan oszinten. Abbol baj nem lehet.
2011. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem hogy csak velem szemben ilyen. Mintha mellettem elengedné magát. Tapasztalataimból ez nem egy "álca". Igazi vagány belevaló csaj...
2011. júl. 20. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor is beszélj vele, még ha te nem is érzed annak, hogy álca, hátha. Ne hagyd, hogy ez mérgezzen benneteket, azért mert nem beszélitek meg, ráadásul ez egy igen fontos dolog szerintem. Szóval hajrá!
2011. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!