Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy hibát követte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hibát követtem el h eddig nem csajoztam és ezekután sem érzem h olyan nagyon kellene? 22f

Figyelt kérdés

Igazából nagyon jól megvagyok így nélkülük, mindig elfoglalom magam vmivel, suli, különböző munkák, szabadidőmben meg ott a gépek, autók, motorok, műszakilag és vezetni is szeretem, stb.. gyakorlatilag minden érdekel.

Nem mondom h egyátalán nem is flörtölgettem lányokkal, de ennél komolyabbat vhogy sosem akartam.. jólesik a társaságuk, de h járjak velük vhogy nem tudom elképzelni.

Csak addig vagyok meg jól velük amig szórakozunk v hülyéskedünk, szval amig van vmi program, utánna lehet épp olyannal fogok foglalkozni ami őket nem érdekli akk már hanyagolom is őket. Lehet nem tudok alkalmazkodni v nem is akarok..

Jól érzem magam így, de aggódom is amiatt h mi lesz így, amikor az ismerőseim közül hirtelen elég sokan kezdenek megállapodni és én is érzem h nem vagyok már fiatal, lassan kellene vmit kezdeni a szórakozáson kívül is.


2012. szept. 14. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Kissé ambivalnes amit írsz. Érzed, hogy meg kellene állapodni, de mégsem tűrnél el magad mellett senkit? Honnan tudod? Hiszen sosem próbáltad...
2012. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*ambivalens
2012. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tegnap este bennem is előjött ez megint, hogy sok jó csaj mászkál az utcán, olyan kis sportosak csinosak, meg hogy milyen jó lenne ölelgetni meg elszórakozni vele, de csak attól félek hogy a mostani 17-18-19éves csajok, X idő után már nem lesznek az én társaságomba valók

Most 20 vagyok, szóval az én időm is olyan hogy ha magamtól nem lépek vki felé, akkor lekések az ilyen finom pipihúsokról :D és utána már csak a 20++osakat fogom érdekelni :/


Ha jólérzed így magad, nem kell annyira foglalkozni vele csak bizony neked is kiesik a kamasz szerelem, mint ahogy nekem is úgyteltek el a 16tól 19ig tartó szakaszaim hogy, nem volt senkim

20/F

2012. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ezaz, h nekem is kiesett, de nem bánom annyira mert volt helyette rendeteg érdekes dolog más területen. Csak azt bánom h jó lett volna még ezt is bepaszírozni vhogy a csajos élvezeteket is :)

Csak pont az volt a gond h akkor le kellett volna mondani a többiről, nekem egyszerűen 99%-ban eltér az érdeklődésem a lányokétól, jól elvagyok velük, de h én sétálgassak vkivel egy parkba meg fagyizzak meg ilyenek, hát elképzelhetetlen számomra :/

Az autók, motorok, elektronikai/műszaki dolgokkal meg a csajok ellenségesek :D

2012. szept. 14. 13:01
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem ráérsz még.
2012. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha jól meg vagy így, és emellett a lányokhoz vonzódsz biztosan akkor nincs gond. Nem olyan nehéz egy parkba fagyizni azzal aki tetszik, azzal már nehezebb hogyha nem vagy rá kíváncsi és nem is jön be.


Az hogy a barátaid megállapodnak, az az ő dolguk, nem a tied. Mindenki maga irányítja az életét, legalábbis próbálja irányítani!


Majd idővel változni fog ez.

2012. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az még tényleg lehet jó is, de h minden nap elmenni sétálni, hát én attól frász kapok :D

Úgy vagyok vele h mindig mást szeretnék csinálni, minden nap, nyilván a kötelező dolgokon kívül.

2012. szept. 14. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan csajt kell(ene) keresni akinek hasonló az érdeklődési köre mint neked, és akkor van miről beszélni, és nem kell fagyizni.
2012. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nem mondom h nem volt de végül összevesztünk még találkozás előtt :D vagy volt aki messze lakott, de a legtöbbel egész egyszerűen nem jöttünk ki jól :/

Én meg nem vagyok olyan aki szereti hazugságokkal fűzőgetni a lányokat meg igérgetni h velem milyen jó sora lesz és stb..

Pár napig, hétig szinte bármelyik lánnyal elvagyok de akivel hosszú távon kibírnánk olyan nemnagyon akad.

Egyébként így h semmit nem fektetek a keresésbe így is néha akad 1-2 jelentkező csak mindig a fent említett problémák jelentkeznek.

2012. szept. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!