Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nagy bűnt követtem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy bűnt követtem el?

Figyelt kérdés
Megkért egy srác, hogy kapcsoljam be neki a kamot, de már régóta ismerjük egymást..De a cam nem működött. Ezt elmeséltem a barátomnak és teljesen kiakadt, hogy camozok más fiúkkal.
2011. jún. 13. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

nem!


csak ez a reakciója szinte mindenkinek....


vajon mi más lenne?


Neked mi esne le elsőre? "hogy más csajokkal is beszél"

2011. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te örülnél neki,ha megtudnád,hogy a barátod más lányokkal camozik?


Buta vagy,hogy elmondtad neki.Ha már camozol..legyen az hátsó szándékkal vagy anélkül,legalább ne mondd el neki.

2011. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké tudom nah:) Nyilván nekem is ez lenne. De sose szoktam más pasikkal akár beszélgetni is.
2011. jún. 13. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Kamu.

Ha nem szoktál más sráccal beszélgetni, nem camoznál rég ismert sráccal.

Másrészt a legtöbb kis idióta tinipi.csa nem csak beszélgetni szokott, hanem vetkőzik meg riszálja magát, és gondolom a párod is arra gondolt, hogy te is ezt akartad.

Csak hül.ye lennél azt mondani, hogy vetkőzni akartál a kamerába pucsítva, csak szépítetted a dolgot, hogy "baszélgettek".

Ezért rágott be.

2011. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Marhára nem az a hülye pi*a tini vagyok, aki mutogatja magát. A barátom nagyon jól tudja hogy ezt nem szoktam, mivel ő is megszerzett valahogy. Addig nem is látott, míg nem jártunk. Nagyon utálom, ha így ismeretlenül ítélnek meg más embert. Hülye kérdés volt igaz, megértem őt, én se lennék különb. Majd kiderül, hogy bízik-e bennem. Egyik srácnak se kapcsoltam be kamot, most hogy barátom van. Vele is csak fogadásból tettem. Nem is működött, szóval még az arcamat se látta, nyugi ruhában voltam..
2011. jún. 13. 19:40
 6/9 anonim válasza:
Nem, de ne camozzál senkivel ha van barátod! Nem kell neked, hogy olyankor más srácot nézz! Lehet ő mutat olyat amit nem kéne :D
2011. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 13. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

szia drágám!:)


így már megértem, hogy miért kapcsoltad ki a camot...


de még is mit hittem volna?


de felejtsük el.....



szerintem linkeld be neki ezt a kérdésedet és ezt fogja mondani....

2011. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsolttötötötötö ***** válasza:
Meleg vagy
2011. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!