Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! NAGY hibát követtem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! NAGY hibát követtem el?

Figyelt kérdés
Volt egy 14 hónapos kapcsolatom, tökre megvoltunk... kisebb veszekedésekkel! szakítottunk! és összejött egy csajjal, és én egy másik fiúval pár nappal rá! Még mindig együtt vagyok a gyerekkel, de a Ex barátom már nem jár senkivel... gondolok rá sokat, és nem tudom elfelejteni! Mit tegyek, hogy jobb legyen? Írjak neki smst? dobjam a mostanit aki verni szokott meg durváskodni?
2010. júl. 3. 13:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
ez hülye kérdés!!!!!!tudod ki hagyná magát verni!!!dobd a mostanit!!!és akit szeretsz vagyis az előzőt azzal gyere össze megint!!!!!!szerintem igy lenne a helyes..
2010. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

micsoda? a mostani pasid megszokott ütni , meg durva veled.?? istenem annyira hülye vagy hogy az már fáj. DOBD KI A G*C*B* !!!!!!!

ha még szereted az exedet akkor kezd el vele beszélgetni meg stb max nem jösztök össze megint xD

vagy ami a legjob lene ebben az estben. nyárvan. ismerkedj uj pasikkal :)))

2010. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Funktasztikus ***** válasza:
mondd meg a srácnak: bocsi nem birom elfelejteni párom azt hittem beléd szerettem de ez csak egy fellángolás volt nem akarlak tovább hülyiteni inkább elmondom és jobb leszz ha szétmegyünk bocsánat
2010. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Funktasztikus ***** válasza:
mii szokot verni?
2010. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem hagyd a francba mindkettőt, és pihend ki a szakítást....pár hónap elég majd ha már jobban vagy elkezdheted pasi keresést
2010. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, sajnos sokszor ideges, és akkor nem jó ha vissza szólok neki, mert ha igen akkor DUUuuurr! de az exem már nem állna szóba velem, mert átbasztam egy picit, amikor szakított velem, vissza akartam adni neki ugyanazt a fájdalmat... de végül nagyon megbántam! a mostani meg aranyos am, vigyázz rám stb! csak ha nem lenne ilyen agresszív akkor... talán boldogabb lennék, és tudnék felejteni ?!
2010. júl. 3. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:

SOHA ne engedd egy ferfinek hogy hozzad nyuljon. Gondolkozz kicsit. Minden no megerdemli a tiszteletet. Ha az a ferfi nem tud tisztelni es hozzadnyul, azt kell dobni. Most szabadulj tole, amig meg nem keso. Aztan ket szek kozt a pad alatt maradnal. Mert aregi is tovabb fog lepni, hanem bekultok ki most, es a mostanival sem birnad sokaig. ennel tobbre tiszteld magad, minth hagyd h egy ferfi megusson.

Bocs, ha durvan hangzott, de ami tortenik veled is durva.

2010. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon sok minden történ! és valóban igazad van! apám, anyám nem vert... nehogy már egy olyan fiú verjen engem aki "elméletileg" a barátom! Kösz, a segítséged
2010. júl. 3. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy kell-e régi, vagy sem! Arra koncentrálj, hogy villámgyorsan szakíts a jelenlegi barommal! Hogy képzeli, hogy megüt? A régin, vagy egy újon majd ráérsz akkor agyalni, ha nem lesznek ilyen állatok a környezetedben!
2010. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Elég hülye kérdés, ha verni/ütni szokott hagyd ott a pics*ba, már bocs. Am meg, próbáld elterelni a figyelmedet róla.. Menj szórakozni moziba stb.

Aztán csak jön majd valaki aki jobb =D

2010. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!