Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezetfogtam a barátnömmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezetfogtam a barátnömmel mert voltak ott mások is és ahogy gondolom olyasvalakik akik egy hétig idegelték volna a barátnőm azzal hogy megcsókolom vagy megpuszilom, én megtettem volna, de nem akartam hogy idegeljék ezzel. Nagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés
F/13.Eddig yahoo mesengeren beszéltünk.Ez az első találka volt.
2009. febr. 24. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értemazért nem adtálmég egy puszit sem a lány arcára mert szerinted húzták volna az ismerősei?Szerintem még ha most találkoztatok is először egy puszit megérdemelt volna.
2009. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit érdekelnek a többiek? Nyugodtan, ha a bnőd is benne van.
2009. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pfffff de balek vok
2009. febr. 24. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy balek csak fiatal :) !
2009. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát..ezvicces:D sztem 13évesen nem annyira gáz, h csak kezetfogtál vele első talin.:) de köv talin talán puszit is adhatsz neki:D
2009. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szegény csaj most totál megvan róla győződve h most h először látod már nem tartod szépnek és azért nem adtál neki puszit mert elment az egésztől a kedved :(

ha nem így van én a helyedben nagyon gyorsan felhívnám bocsit kérnék tőle (mondd azt h zavarban voltál és nem voltál benne biztos h ő is akarta vna h megpuszild) és biztosítsd róla h nagyon csinos volt :)

2009. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eh nem egászen mert ha tőlem függ szivesen megcsókolom csak én attol feltem h elkezdik majd zaklatni ezert nem tettem meg.
2009. febr. 24. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
NE ÉRDEKELJEN A MÁS AZ ÉRDEKELJEN NEKTEK MI JÓ.aZÉRT CSUPA NAGYBETŰHOGY JÓ ALAPOSAN MEGJEGYEZD!
2009. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem mindenki kihagyja éppen a lényeget. :)))


Lehet hogy kicsit hibáztál így az első randin, DE legközelebb ezt így mondd el neki, hogy miért nem adtál még puszit se, és szerintem nagyon édesnek fogja tartani. :) Első randi, persze persze, nagyon fontos... de ha lesz második, majd pótolod. :) Még nem dőlt össze a világ, ha második randi is lesz, akkor minden ok, ne parázz! :D

2009. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!