Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a barátnőmnek, hogy megcsalta a barátja, de úgy érzem hibát követtem el, mert nem voltam mindenkivel őszinte. Szerintetek nagyot hibáztam?

Figyelt kérdés

Ez elég bonyolult történet..Én a barátommal másfél éve vagyok együtt, szóval már elég jó kapcsolatban vagyok a családjával, így a bátyjával is...A bátyjának volt 2 évig egy barátnője, aki nekem rettenetesen jó barátnőm, mindent megosztunk egymással...A fiúk múlt hónapban elmentek nyaralni a Balatonra, majd miután hazaértek a barátom mesélt nekem, és azt is elmondta, hogy az öccse egész héten egy hostess lánnyal lógott, és csók is volt köztük, nem egyszer, hanem folyamatosan a hét során, de megkért, hogy ne mondjam el a barátnőmnek...Rá 2 hétre barátnőm szakított a fiúval, nem ez okból kifolyólag, csak úgy érezte valami hiányzik a kapcsolatukból, mondta nekem h nem lesz folytatás, mert már nem érzi a szerelmet, meg amúgy is érezte h valamit titkol előle a barátja...Nos, ekkor nem bírtam tovább, és elmondtam neki amit tudok...Kiborult, elhordta fűnek fának a srácot, azonban megállapodtunk h nem mondja el neki h tőlem tudja..Másnap reggel találkoztak, rákérdezett, olyan formában, hogy voltak ott ismerősei és ők látták a csajjal, a srác persze letagadta a dolgot, de még aznap megkérdezte az én barátomtól h tudhatok e én valamit...A barátom rákérdezett nálam, hogy mondtam e valamit barátnőmnek, de reflexből rávágtam, hogy "neeem, dehogy"...


Utálom most magam, úgy érzem mindent elrontottam, és most már esély sincs, hogy ők újra együtt legyenek, és gyötör a bűntudat, hogy hazudtam a barátomnak, de egyszerűen úgy éreztem joga van tudni a legjobb barátnőmnek mindezt, illetve ha kiderül, hogy barátom mondta el nekem, akkor a saját tesójával megromolhat a kapcsolata, a tesójával az én kapcsolatom, és az én kapcsolatom a barátommal...

Szerintetek nem kellett volna beleavatkoznom? Elmondjam a barátomnak, hogy valójában én szóltam el magam? Ti mit tettetek volna az én helyemben?


2012. júl. 27. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én reflexből rávágtam volna, hogy persze, hogy tőlem tudja: szakítottak, most már édesmindegy. Arról nem is beszélve, hogy a barátság MINDIG fontosabb, mint a szex. Ha a párodnak annyira fontos lett volna, akkor nem meséli el neked, hiszen tudja, hogy jót akarsz a barátnődnek.


Mondjuk a fent leírtak néhány dolgon nem változtatnak:


1. A barátod testvére egy féreg.

2. A barátod egy pletykás idióta.

3. Egyik kapcsolat sem működik rendeltetésszerűen.

4. Pletykás csitri vagy.


24/N

2012. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Én eleve befogtam volna a szám, főleg ha meg is ígértem hogy hallgatok.

A barátnőd meg ha már amúgy is összeveszett a sráccal akkor minek kellett még odadöfni,hogy meg is csalta?? Nem mindegy akkor már?

Ha két szék közé esel akkor legközelebb tudni fogd,hogy mikor tartsd a szádat.

2012. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nem tőled, akkor mástól tudja meg és az se jobb. Különben meg szerintem én ugyanezt tettem volna, mint te...

Itt akinek bűntudata kell, hogy legyen az a srác, akiről szól végül is a történet.


De én a helyedben azért csöndben háttérben maradnék és nem vonnám magamra a figyelmet. Rosszat nem csináltál, elmondtad az igazat a barátnődnek.

2012. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az előttem válaszoló mintha én lettem volna,egyformán gomdoljuk
2012. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmondtad, hisz a legjobb barátnődről van szó, de ha már vele szemben úgy érezted, hogy őszintének kellene lenned, akkor vedd a bátorságod és valld be a párodnak is, hogy te mondtad el.....már ha tényleg olyan lelkiismeretfurdalásos van
2012. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez most meg is történt, mert énis úgy érzem, hogy abban az egy pontban hibáztam, amikor a barátomnak gyáva voltam bevallani, hogy én mondtam el...Pletykás csitrinek nem érzem magam semmiképp sem, és úgy érzem a barátom sem egy pletykás idióta, csak mi mindent megosztunk egymással, ezért is érzem magam ennyire hibásnak, hogy hazudtam neki
2012. júl. 27. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
ha elmondod, jobban fogod magad érezni :)
2012. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megteszi megteszi többször is...ha a barátnőd nem tudja ezt, talán kibékültek volna, de ezzel megkímélted egy nagy ballépéstől a barátnődet. Pletykás voltál, igen, a barátod ha megtudja hogy tőled tudta (mert meg fogja tudni ilyen hülye bandában.., és mérges lesz hogy nem mondad el neki) ha meg is bocsájtja hogy hazudtál, soha többé nem mondd el neked semmi titkot.
2012. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!