Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? A barátnőm semmibe vesz. (Bővebb lent. )

Figyelt kérdés

Szóval, barátnőmmel 2éve vagyunk együtt. Egész jól ment eddig minden, szeretjük egymást, megvan minden ami ilyenkor kell. Viszont, Úgy érzem mostanába nem tisztel engem. Ha mással beszélget, folyamatosan mosolyog. Ha velem beszél, folyamatosan szíd, csúnyán beszél velem, kb. le se vagyok sz*rva. Nemrég vagyunk együtt 2 éve, a 2. évfordulónkra megbeszéltük hogy együtt leszünk, romantikázunk, stb.. Erre bejelenti hogy nem tud jönni. Persze ezért is én voltam lehurrogva.. Én csomószor veszek neki kisebb apróságokat, ha nem is veszek, csinálok. Tőle utóljára kb. fél éve kaptam valamit. Van igazság érzetem, ezáltal tudom, ha nem is mindig, most tuti igazam van. Mindig aztmondja nincs pénze. Én erre azt válaszolom, hogy nem kell venni, tökéletes lenne ha csinálnál valamit nekem, lássam a szándékot.. A pénzes dologra visszatérve. Nemrég egy kisebb összeghez jutott. Mindennap vesz magának cigit, és még aztmondja nincs pénze??? Én nem akarom hogy rám költse az össze pénzét. Mint mondtam, elég lenne egy home made ajándék, amit saját kezüleg csinálna, vagy esetleg egy 500Ft-os kis valami biszb@sz. Értitek mi bajom van?:S Kezd elegem lenni az egészből. Nagyon szeretem, úgy érzem Ő is szeret engem, soha nem gondoltam a szakításra, viszont mostanába mindig azon jár az agyam. Nem akarok szakítani, tényleg jól elvagyunk, szeretjük egymást, viszont néha elég magányosnak, boldogtalannak érzem magam. Eddig együtt éltünk, mostmár tanulmányi/családi okok miatt haza költözött, emiatt nem nagyon tudunk találkozni, viszont mindennap beszélünk. A másik ami miatt elhanyagoltnak érzem magam; Ha írok neki SMS-t, mindig eltelik 2-3-4-5 óra, mire vissza ír. És tudom hogy megkapja az SMS-t, mivel egész nap facebookozik a telefonján. Mit tudnék tenni? Ha esetleg én is megpróbálnám ezt a hanyagolom dolgot? Legyetek szívesek segítsetek nekem, nemtudom mitévő legyek. Tényleg jól megvagyunk, ezt a dolgot leszámítva.

19F / 19L

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2012. szept. 20. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg azt kellene.
2012. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
na ettől a pillanattól kezdve ne keresd sehogy sem...se teló,sem sms...ha nem jelentkezel a megszokott rend szerint,és ő kezd el keresni ,hogy na mizu,el vagy veszve,akkor no problém...viszont ha nem jelentkezik ő sem...akkor kereshetsz valami 3.személyt a történetben
2012. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TOMAtm ***** válasza:
100%

tesó...az h nem szeretnek annak az elsődleges és csalhatatlan bizonyítéka az h nem válaszol azonnal az SMSedre.nem érdekled őt.

Szerintem mond meg neki h mondja el h mit akar,mert ezzel csak saját magad teszed érzelmileg tönkre.ennek semmi értelme.

2012. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3:nem biztos,nem tudjuk a körülményeket 100 %-osan.Régebben volt egy barátom,aki feszt nyaggatott.Reggel 6-kor már jött az sms-este 10-ig (kamionos volt).Egy idő után az agyamra ment...nem azért mert nem szerettem,hanem azért,mert hiába nem volt velem,nem tudtam még nyugodtan beszélgetni sem senkivel,mert állandóan csipogott a telóm...aztán egy idő után nem reagáltam,csak órák múlva...eleinte balhézott,aztán rájött,hogy attól még no problém,ha nem ír fél óránként sms-t.
2012. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne haragudj, hogy ezt írom, de egy ordas nagy papucs vagy.


30 soron keresztül írod, hogy aláz le téged, aztán képes vagy azt írni, hogy jól megvagytok.


Szerintem a barátnődet egy másik férfi szeretgeti már. (Ezt kicsit nyersebben írtam le először, aztán finomítottam a megfogalmazáson.)


Keress mást, és lehetőleg - finoman, de - te dominálj a kapcsolatban.

2012. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hmm, Utolsó, ez egy kicsit fájt. Én nem érzem hogy megcsalna. Az utóbbi időkben, mint a kérdésben is elhangzott, együtt éltünk. Egy suliba jártunk, mindent együtt csináltunk, vele feküdtem, vele keltem. Olyanok voltunk mint egy házaspár.. Emiatt hanyagol el, szerintem. Mondta is hogy kell neki egy kis távol lét. Viszont, Néha néha szokott SMS-t írni, mikor elvagyok valami mással, és nem írok neki, nem figyelek rá. Viszont én szerintem megfogadom a 2. válaszoló tanácsát, miszerint se teló, se sms, semmi. Szerintem nem csal meg. Köszi a válaszokat.

2012. szept. 20. 20:25
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és a 3. válaszolónak is köszönöm szépen, megfogadom tanácsod.
2012. szept. 20. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolso vàlaszolonak, téynleg pacsker vagy, ezt a csaj frankon ki is hasznàlja! Embereld meg magad, komàm, és nézz normàlis nö utàn, ez egy rib.anc:) De te tudod, ha nem akarsz szakitani, ha neked igy jo...szeret? Biztos nem.
2012. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!