Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csinálhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálhatok rosszul? Miért van ez? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Évek óta próbálok kapcsolatot kialakítani sikertelenül. Bárki akivel eddig kezdeményeztem vagy faképnél hagyott 5 perc után, vagy belement 1-2 találkozóba és soha nem hallottam többet felőle (vagy bunkó lett velem mint a fene). Volt hogy segítséget kértek tőlem, segítettem, éreztem hogy nyomul valamilyen szinten, de a végén rá kellett döbbennem hogy csak kihasznált, semmi komoly szándék nem volt mögötte.

Bennem van a hiba, vagy csak én vagyok maradi? Nem volt eddig barátnőm, és ezek után próbáljak kiépíteni kapcsolatot. Mit tudnék tenni?

20/F


2012. jún. 20. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom ki vagy, így azt sem, hogy milyen vagy... De ha eddig mindenki lelépett, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Gondold át az előző randijaid, miket mondtál, miket tettél, és rájössz, hogy mi a hiba forrása...


-ReapeR-25/F

2012. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A női barátoktól csupa pozitív visszajelzéseket kapok a személyiségemet illetően. Amiket meg mondani szoktam, azzal se szokott gond lenni, mindig elmosolyodnak, vagy röhögnek egy jót. Nem értem..
2012. jún. 20. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés...:)

Vagyunk ezzel páran így, de majd lesz valami. Én is leéltem 24évet tök egyedül. Majd talán jön valaki, ha meg nem, akkor nem. :)

2012. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyit tanácsolok, hogy azért majd próbáld meg.

Sajnos rólam lekoptak a haverjaim (barát van, de abból kevés adatik egy életben) és egyre szarabb az, hogy egyre többet vagyok egyedül sajna...:(

Utolsó voltam. Amúgy nem tudom mi a bajod, én is tanulok, egyetemista vagyok, menő diplomám lesz, szeretek sportolni, imádok motorozni és imádom a motorokat, leszólítom a lányokat, van humorom is és talán csúnya sem vagyok (azért meg meg néznek a nők), nem az elérhetetlen nők után futkosok, nem fényezem magam, nem tudom mi a válasz..., sajnos a 20-30-as férfiaknál egyre nagyobb gondot okoz manapság a társ megtalálása és ezért nem csak mi lehetünk a hibásak!

2012. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én csak azt tudom tanácsolni hogy ne add fel! járj el szórakozni haverokkal, ismerkedj neten, vagy a suliban. sajnos a korosztályomban lévő nők vagy beleuntak az olyan pasikba akik csak megd*gni akarják őket és ők is egyéjszkásba mennek, vagy pedig nagyon nagyon nagoyn válogatósak.

a másik pedig ha vannak barátnőid akikkel tudsz erről beszélni kérj tőlük tanácsot hogy hogyan bánj a csajokkal a randin.

Én például elepednék egy olyan pasiért aki tudja az illemet (kabát lesegít, szék alám tol, feláll az asztaltól ha én is felállok stb.) apró taktikák.

a harmadik tanácsom pedig lehet ciki de vannak könyvek amik segíthetnek. azok pasiszemszögből is leírják a dolgokat.

Sok sikert!


23/L

2012. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!