Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy dilemmában vagyok. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dilemmában vagyok. Ti mit tennétek csajok? Bővebb lent?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedtem a barátommal,akkor volt egy másik srác is ,akivel kölcsönösen szerettük egymást,de ő akkor még nem volt elég érett egy hosszú kapcsolatra. A barátommal már 3éve együtt vagyunk. Jól megvagyunk minden okés. De most ismét feltűnt az a bizonyos régi srác,már sokadjára tűnik fel az életemben. és vele lazább vagyok,jobban el tudunk hülyéskedni beszélgetni. és most össze akarna velem jönni.

Mégegyszer mondom, a barátommal teljesen jól megvagyunk még fel nem tűnik ez a bizonyos srác,szeretjük is egymást.

A barátom nem olyan nyíltan mutatja ki az érzelmeit,szavakkal nem nagyon mondja,de a tetteiben látszik,hogy nagyon szeret.anyukája szinte pótanyám,haveri köre is szeret.

De a másik sráccal talán jobban magamat tudom adni és ő kimondja az érzelmeit is. Teljesen tűz és víz a két srác.

Ti mit tennétek folytatnátok ezt a 3 évet és elküldenétek a másik fiút? vagy inkább otthagynátok és a másikkal lennétek?

Lehet hogy hülyén hangzik,de még mindig szeretem valamennyire a másik srácot is,de a barátomat is imádom. Lehet hogy hosszabb távon boldogabb lennék,fene tudja. De ezaz mivan ha csak hév megint vagy pár hónapig tudnánk csak járni?


2012. márc. 28. 14:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Fuha nem irigyellek. És ebben senki nem fog neked tudni segíteni ezt csak te döntheted el. De én a helyedben a mostani páromat választanám és a másikat jó messzire elküldeném, mindenféle kapcsolatot megszakítanék vele. Ezek szerint ő nem így látja a dolgokat mint te hisz anno hagyta hogy zátonyra fusson a kapcsolatod. Szerintem ebbe nem érzelmek hanem kíváncsiság és a hév dominál. A biztosat eldobni a bizonytalanért?! Én nem tenném... De ez én vagyok. A másik véglet hogy aki mer az nyer. Lehet egy életre szóló szerelem lenne belőle. Bár én ezt kétlem az ilyen pasiknak soha nem nő be a feje lágya. Ellentétben a barátoddal aki imád,szeret és 3 éven keresztül kitartott melletted. Én neki drukkolok:)
2012. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem szereted már a régi srácot, csak piszkálja a fantáziádat, hogy mi lett volna, ha...
2012. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Szeretem,csak nem tudom szerelemből e. De vele jobban magamat tudom adni és több bennünk a közös. csak ezaz hogy a biztosat otthagynia bizonytalanért:S
2012. márc. 28. 14:56
 4/36 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg a másik sráccal. Úgy sem fog addig hagyni a fantáziád. Csak imádkozz, hogy a régi visszafogadjon ha a másik átvert.
2012. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
A mostani barátom tuti nem fogadni vissza,ha én hagytam el.
2012. márc. 28. 15:00
 6/36 anonim ***** válasza:

Hát én tanácsot nem tudok adni, csak azt mondom, hogy Akkor nem kellett volna még összejönnöd a mostani barátoddal. Hiszen ha szeretted a régit... Ha őszintén szeretted kicsit várnod kellett volna rá, nem pedig egy komoly kapcsolatba belekezdeni:S A véleményem meg az, hogy ha ennyire lázba tud hozni a régi srác, akkor te nem vayg igazán szerelmes a barátodba:S :(

De tanácsot.... hát azt tényleg nem tudok adni, csak te tudsz dönteni ebben az ügyben!

2012. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts a barátoddal. Ha felmerült benned ilyen komolyan, hogy elhagyd egy sok évvel ezelőtti srácért a barátodat, akkor nem hiszem hogy igazán szeretd. Azt hogy a másik sráccal megpóbáld-e...szerintem úgysem hagy nyugodni a gondolat.
2012. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
2. vagyok, és szerintem is szakíts a mostani pasiddal. Leginkább azért, mert nem tudod teljesen magadat adni mellette, még 3 év után sem... ez siralmas.
2012. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
2012. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Magamat tudom adni vele,de úgy érettem ,hogy hülyéskedni nem lehet vele mert ahhoz túl komoly én pedig szeretek néha hülyülni.
2012. márc. 28. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!