Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy dilemmában vagyok. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dilemmában vagyok. Ti mit tennétek csajok? Bővebb lent?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedtem a barátommal,akkor volt egy másik srác is ,akivel kölcsönösen szerettük egymást,de ő akkor még nem volt elég érett egy hosszú kapcsolatra. A barátommal már 3éve együtt vagyunk. Jól megvagyunk minden okés. De most ismét feltűnt az a bizonyos régi srác,már sokadjára tűnik fel az életemben. és vele lazább vagyok,jobban el tudunk hülyéskedni beszélgetni. és most össze akarna velem jönni.

Mégegyszer mondom, a barátommal teljesen jól megvagyunk még fel nem tűnik ez a bizonyos srác,szeretjük is egymást.

A barátom nem olyan nyíltan mutatja ki az érzelmeit,szavakkal nem nagyon mondja,de a tetteiben látszik,hogy nagyon szeret.anyukája szinte pótanyám,haveri köre is szeret.

De a másik sráccal talán jobban magamat tudom adni és ő kimondja az érzelmeit is. Teljesen tűz és víz a két srác.

Ti mit tennétek folytatnátok ezt a 3 évet és elküldenétek a másik fiút? vagy inkább otthagynátok és a másikkal lennétek?

Lehet hogy hülyén hangzik,de még mindig szeretem valamennyire a másik srácot is,de a barátomat is imádom. Lehet hogy hosszabb távon boldogabb lennék,fene tudja. De ezaz mivan ha csak hév megint vagy pár hónapig tudnánk csak járni?


2012. márc. 28. 14:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
2012. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Kedves 15:59es! te mennyi ideig voltál együtt a barátoddal? Nem bántad meg hogy szakítottál vele? Én sajnálnám,bármelyiküket is bántanám meg :S
2012. márc. 28. 16:34
 23/36 anonim ***** válasza:

A szerelemnek múlnia kell...

http://www.youtube.com/watch?v=WYw-oGY_UQM

2012. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Hat en ha neked volnek, akkor megbeszelnem vele, hogy mi a problema a kapcsolatban, miert nem erzem kiteljesedve magam mellette. Kommunikacio nelkul nem mukodik egy kapcsolat sem... Mondd el neki miben szeretned, hogy valtozzon, ha pedig nem erdekli a dolog azt jelenti mar o sem erzi jol magat. Szerintem inkabb annak kell orulni ami van nem pedig fantazialgatni valamirol ami lehet, hogy mukodne lehet nem, szerintem csak belekepzeled magad abba, hogy milyen jo is lenne a masikkal, de mikor mar egyutt kene lakjatok: tegyuk fel kiderulne, hogy 1 semmirekello, vagy egyeb meg rosszabb dolog mint ami most a baratodnak van. Szoval erted te is mit akarok mondani. Remelem segitettem!
2012. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
értem mit akarsz mondani persze:) Amúgy bármit megtudok beszélni a jelenlegi barátommal is,de hiányzik az a hülyülés amit csak a másikkal tudok
2012. márc. 28. 16:45
 26/36 anonim ***** válasza:
Azt kell mondja ha tenyleg csak a hulyulesert hagynad el akkor tenyleg hulye vagy!:D Tudom, hogy meg fiatal vagy 20korul gondolom, de vannak sokkal fontosabb dolgok is mint a hulyules az viszont igaz, hogy a szorakozas is fontos kell vidamsag is az eletbe. En mindenkepp megbeszelnem ezt vele... Viszont az, hogy mar ez az egesz felmerult benned ez mar sajnos eleg szomoru, valoszinuleg tobb baj is van a dologban...
2012. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
eltaláltad,pont 20 vagyok. :D Néha megbánt apró dolgokkal,amiket ő észre sem vesz,talán még ez van a dologban. Kicsit mogorvább vagy hogy is mondjam a másik srác meg mindig olyan kis vidám. meg totál más vele. 20évesen már nem nagyon merek kockáztatni,nagyon ott van bennem mivan ha megbánnám ha otthagynám? de viszont az is hogy mivan ha a másikkal még boldogabb életet élnék le? Mert én már a lehető leghosszabb távban gondolkozok. Lehet hogy csak egy kis szabadságra,kalandra vágyok szerintetek? már 3és fél éve a barátom van.
2012. márc. 28. 16:56
 28/36 anonim ***** válasza:

Hat nekem ilyen hosszutavu kapcsolatom nem volt szal nem tudom milyen megunni vagy elfasulni... A lenyeg az, hogy 1)amig nem beszelsz vele addig semmi se fog valtozni

2)ha mar arrol van szo jobb 20 evesen 3 ev utan kilepni valamibol mint 40 evesen 20 ev utan 3 gyerekkel...

Van 1 olyan erzesem, te most azt akarod, hogy mi megerositsunk abban, hogy hagyd el a baratod es probalj ki valami ujat. 1 dolog biztos neked kell donteni es a felelosseget is te kell elviseld, tudom, hogy a noknek ez altalaban nem erosseguk, de barmit is teszel jol gondold meg!

2012. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
nem azt akarom,hogy abban erősítsetek meg,hogy szakítsak a barátommal. Hanem egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Annyit sírtam már emiatt :(
2012. márc. 28. 17:35
 30/36 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam de kicsit olvasgattam még...

Régóta eggyütt vagy a barátoddal, tudod mik a hiányosságai, és most valaki másban ezeket felfedezted...de jusson eszedbe, hogy a másik srácból meg lehet hogy rájössz majd, olyan dolgok hiányoznak amik a mostani barátodban megvannak, csak talán annyira megszoktad hogy észre sem veszed. Nem tudom segít-e, de vegyél elő 2 kis papírt. Írd fel az egyikre, hogy mik a mostani barátod jó tulajdonságai, és hogy vele miért jó, a másikra pedig a másik srácét (de csak amiben biztos vagy) Vesd össze a kettőt, és nézd meg mik a fontosabb dolkok számodra.

2012. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!