Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úristen, nagy dilemmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen, nagy dilemmában vagyok (? )

Figyelt kérdés

Egy évesek leszünk barátommal. (ajándék is meg van, minden) Szeretem is, ő is engem... Olyan furcsa, mert sokan mondják, hogy ne hagyjam magam, önző (szexuális téren), néha nagyon bunkó, meg olyanokat mond, hogy egy nőt nem bűn megütni, legalább érzi a törődést. stb... Amellett meg aranyos meg ilyenek...

Nekem 2 éve tetszett egy srác (a mai napig nem teljesen közömbös), akiről kiderült, most hogy legjobb barátok vagyunk kb egy éve, hogy tetszem neki, és szeret engem.

Fellángoltak bennem a régi érzések, és nem tudom kiverni a fejemből. De most hagyjam ott őt, egy másik srác miatt, pláne, hogy most lesz szülinapja, és nemsokára egy évesek leszünk?? :/


2011. nov. 15. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele normálisan megbeszélni a dolgokat, hogy neked így nem jó, csak abban az esetben légy nyitott más pasira is. De ne csald őt meg! Hanem amikor már ott tart az egész, hogy jobban vonzódsz az új pasihoz, akkor közöld a barátoddal, hogy nem lehetett vele egyről a kettőre jutni hiába is próbáltad vele megbeszélni, és most már jobban vonzódsz egy másik pasihoz, mert ő meg jobban odafigyel rád. Aztán a többi majd alakul...
2011. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DiMalto ***** válasza:
igen :)
2011. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már kezdek többet érezni iránta ( a másik fiú iránt), ahogy telik az idő... :/
2011. nov. 15. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:

"olyanokat mond, hogy egy nőt nem bűn megütni, legalább érzi a törődést. stb... Amellett meg aranyos meg ilyenek... "

télleg kiba*ottul aranyos :D

2011. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ezt sajnos nem mondhatja meg itt egy vad idegen ember szépen gondold át a dolgot és dönts!

Talán annyit tanácsolhatok hogy ne ugorj egyből egy mert fellángoltak az érzelmek, mert lehet hogy csak szexre kellesz neki. Hiába mond szépeket ha semmi másra nem kellesz neki. Mondom gondold át a dolgokat, a szülinapot is rendezzétek le és maradjatok együtt szerintem.

Hagyd egy kicsit a "másik srácot" hadd pedálozzon hogy közelebb kerülhessen hozzád. Persze ne add túl könnyen magad de azért engedd is közeledni BARÁTKÉNT!

Remélem segitettem


17/F

2011. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jah annyit még kihagytam hogy had kerüljön közelebb hozzád szépen lassan és akkor kiderül hogy szeret-e vagy csak szexre kellesz neki és feladja 1 hónap után!
2011. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már két éve szeret, és össze se jött mással, mert rám vár/t...
2011. nov. 15. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a tipikusan a rossz fiúra bukok, de tudom, hogy ez nem helyes, ezért jó lenne egy normális pasi szindróma.

A mostani, tahó barátodat az életben nem fogod elhagyni, még ha félholtra is ver. Hagyd békén a másik szerencsétlent, így talán találhat magának egy normális csajt.

2011. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyesmi helyzetben vagyok... 1 hónapos a kapcsolatom van de egy másik fiúba vagyok szerelmes aki kijelentette, hogy csak barátként tekint rám. Mégse tudom kiverni a fejemből. "szerencsére" köztünk van egy jókora távolság így nem hagynám el a párom érte... De ha felkerülök majd Pestre összeborulnak a dolgok :S
2011. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Drága "Ez a tipikusan a rossz fiúra bukok, de tudom, hogy ez nem helyes, ezért jó lenne egy normális pasi szindróma.

A mostani, tahó barátodat az életben nem fogod elhagyni, még ha félholtra is ver. Hagyd békén a másik szerencsétlent, így talán találhat magának egy normális csajt." válaszoló. Az elején nem volt ilyen. Ez az egyik. A másik, hogy rossz választás miatt nem kell engem nem normális csajnak titulálni úgy, hogy nem is ismersz.

2011. nov. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!