Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úristen, most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úristen, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
előre is bocsánat a következő helyesírási hibákért, de most nem erre figyelek. Szóval van egy srác akivel randiztam. Kedves aranyos, külsőleg nemigazán jön be, de adtam neki egy esélyt és végül is most járunk. Viszont én neki nagyon bejövök de én nem érzek ilyesmit iránta egyáltalán. Nagyon sajnálom, nem akarom megbántani meg ez olyan távkapcs féle szval így ritkábban taliznánk stb.. és még annyira nem ismerem. A randin, kedves volt meg aranyos de nem vonzódom hozzá, és így beszélni se nagyon az a fajta lelkitárs féle. És most írja nekem h mennyire szeret meg csók meg ilyenek, és én ilyenkor nem tudok mit írni, de én nem érzek ilyet iránta, amit nagyon sajnálok, szeretném ha megváltozna de ezzel h írkál ilyeneket csak úgymond megrémiszt ezekkel... és most furdal a lelkiismeret, mert én nem szeretem ,ő meg engem igen és talizna megint, viszont járunk de nem hittem h ilyen lesz... Kétségbe vagyok esve most mit csináljak? nem akarom megbántani.. kenhetem a távkapcsra h nem fog működni?.. nem tudom h tudok majd vonzódni hozzá, valaha.
2011. márc. 1. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
figyelek, mond!
2011. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A f*szom a sok kis h*lye lánykába, akik csak a poén kedvéért összejönnek mindenféle, még a legenyhébb vonzalom nélkül is. Csak szegény srácot sajnálom, akit jócskán átb*szol.

Szánalom.

2011. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
aha -.-
2011. márc. 1. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Hiába aházol,nagyon igaza van a 2.nak. Ha nem vonzódsz hozzá,akkor mi a jó büdös francért jössz vele össze??? -.- Így most még nagyobb fájdalmat okozol neki,mintha megmondtad volna,hogy nem az eseted... -.- Mit hittél,basszus? Hogy attól,hogy kimondjátok,hogy ti bizony már jártok,rögtön vonzódni fogsz hozzá??
2011. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak őszintén! Mondd meg neki, mi a helyzet. Rossz lesz neki, de jobb mint ha tovább hitegetnéd.


19f

2011. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
PAPRIKÁS KRUMPLIT KOLBÁSSZAL AZ JÓ LESZ. -.-
2011. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, majd szerintem jövőhéten lemegyek és beszélgetünk erről-arról.. ha akkor se megy akkor megmondom neki...
2011. márc. 1. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:

én neki nagyon bejövök de én nem érzek ilyesmit iránta...


Bejön = tetszik külsőre. :D Ekkor még nem beszélünk szerelemről, érzelmekről, vagy szorosabb vonzódásról.

2011. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2011. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mondta h nagyon szerelmes belém...
2011. márc. 2. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!