Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buli, pia, Ő. Úristen, mittegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli, pia, Ő. Úristen, mittegyek? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Van 1 srác aki sokak szerint többet akar tőlem, de ő elég bunkó velem, néha nem is szól hozzám, vagy csak piszkál. Néha egész kedves, elég gyakran néz, és néha beszél is rólam (hallom a buszon). Szerintem csak hülyit(eni akar, de leheth nem)nemsoká egy buliban leszünk, és félek h kikezd velem(vagy én vele) és nemtudom mittegyek, belemenjek? vagy ne? ha ott kikezd velem az mennyire lehet őszinte? utána milenne? elkerülni nemtudom, szinte mindennap egy buszon vagyunk...:S
2010. ápr. 23. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Neee!!! Abból csak egy éjszakai kaland lesz, és utána milyen érzés lesz azt hallani a buszon, hogy a haverjaival röhög, hogy megkettyintett?
2010. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszer meghúzna és aztán a buszon dicsekedne,hogy te voltál az újabb trófea a gyűjteményében.ne foglalkozz ilyen pasival.
2010. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Jobb lenne, ha a buszon kezdenél ki vele. Egyébként meg semmilyen jó taktika nincs arra, hogy hogyan viselkedj vele bulin. Smárolni, vagy dugni vele lehet nagyszerű ötlet, vagy teljes csőd. Igazából azon múlik, hogy mennyire vagy jó csaj. Az már mindegy, hogy mit csinálsz.
2010. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért nem ennyire értettem, nemleszek egyedül szal semmiképpen nemjutnánk odáig...és annyit inni sem terveztem h ennyire ne kontrolláljam magamat. Csak pl ha aztmondaná h bejövök neki, és kb odáig jutnánk h csók, annak lenne e folytatása??
2010. ápr. 23. 17:25
 5/15 A kérdező kommentje:
mármint kapcsolati folytatása, józanon...
2010. ápr. 23. 17:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Erre semmi garancia nincs! De mindenesetre minden kapcsolat így kezdődik. És ha megéri, akkor kockáztat az ember! Szerinted itt hány ember vallott már kudarcot? De legalább megpróbálta.. ezt mi nem tudjuk megmondani, hogy ti össze fogtok e jönni, vagy sem!?
2010. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
áá ne,pattintsd le mert csak meg akar dugni,főleg ha utóbbi időkben kimondottan kedves volt veled...
2010. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem tudhatod mit akar. minden utólag fog kiderülni. vagy jó lesz, vagy nem,:)
2010. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mert ha egy pasi nem kedves, akkor akar komoly kapcsolatot??:S
2010. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

utolsónak...én nemezt mondtam

és tisztázzuk nemakarok vele lefeküdni nemis fogok...csak arra vonatkozik a kérdés h ha ott pl MAXIMUM smárolnánk vagy aztmondaná h szeret, akkor azt szerintetek pia hatása alatt mennyire gondolhatja komolyan?

2010. ápr. 23. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!