Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy dilemmában vagyok. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dilemmában vagyok. Ti mit tennétek csajok? Bővebb lent?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedtem a barátommal,akkor volt egy másik srác is ,akivel kölcsönösen szerettük egymást,de ő akkor még nem volt elég érett egy hosszú kapcsolatra. A barátommal már 3éve együtt vagyunk. Jól megvagyunk minden okés. De most ismét feltűnt az a bizonyos régi srác,már sokadjára tűnik fel az életemben. és vele lazább vagyok,jobban el tudunk hülyéskedni beszélgetni. és most össze akarna velem jönni.

Mégegyszer mondom, a barátommal teljesen jól megvagyunk még fel nem tűnik ez a bizonyos srác,szeretjük is egymást.

A barátom nem olyan nyíltan mutatja ki az érzelmeit,szavakkal nem nagyon mondja,de a tetteiben látszik,hogy nagyon szeret.anyukája szinte pótanyám,haveri köre is szeret.

De a másik sráccal talán jobban magamat tudom adni és ő kimondja az érzelmeit is. Teljesen tűz és víz a két srác.

Ti mit tennétek folytatnátok ezt a 3 évet és elküldenétek a másik fiút? vagy inkább otthagynátok és a másikkal lennétek?

Lehet hogy hülyén hangzik,de még mindig szeretem valamennyire a másik srácot is,de a barátomat is imádom. Lehet hogy hosszabb távon boldogabb lennék,fene tudja. De ezaz mivan ha csak hév megint vagy pár hónapig tudnánk csak járni?


2012. márc. 28. 14:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mindenképp a másik srácot válaszd! Egyértelmű. :)
2012. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy a másik sráccal jókat tudsz hülyülni még nem jelenti azt, hogy egy párkapcsolat is jól működne köztetek. Hülyülni a haverokkal szokás szerintem. Aztán mi lesz, ha az egész kapcsolatotok csak egy nagy hülyéskedés lesz? Erre nem lehet építkezni. Szerintem ott hagyni egy biztos, 3 éve jól működő kapcsolatot csak azért, mert van egy fiú, akivel együtt tudtok ökörködni, nagyon idióta lépés lenne. Tartsd meg barátnak, havernak, hülyülős pajtásnak, vagy aminek akarod. De szerintem egy párkapcsolathoz még most is ugyanolyan komolytalan lenne, mint 3 évvel ezelőtt, amikor még nem akart veled járni. Én biztos nem szakítanék a jelenlegi pasival, ha amúgy vele minden okés. Mert hát miért is? Azért, hogy együtt hülyüljünk "párkapcsolat" címszóval?

Érted, mi mondok, ugye? Nem cikizni akarlak, vagy ilyesmi, csak hát szerintem egy párkapcsolat nem abból áll, hogy közösen hülyülünk naphosszat. Arra ott vannak a barátok meg a haverok. Ez a 2. srác szerintem TIPIKUS haver alapanyag. Másra nem hiszem, hogy jó lenne.


21/L

2012. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Érte mit mondasz persze :) Csak magamat nem értem,hogy 3 év alatt miért nem enyhült az,hogyha összefutunk csak az egymásra vágyódás tör ránk és az hogy mi lenne ha? Benne nem lenne meg az ami a barátomban,viszont megvan az ami a barátomból hiányzik. nem is tudom mi a jobb. A barátom komoly,néha persze vannak hibái, pl megbánt valamivel és ezt észre sem veszi,de én beszólásnak veszem,sokmindenről el lehet beszélgetni,de saját haverjain kívül más fiút nem tűrne meg hogy beszéljek vele v stb. érdekes jelleme van,de mindig számíthatok rá. a másik sráccal tényleg bármiről tudok beszélni,szabadabb is vagyok vele talán.
2012. márc. 29. 14:14
 34/36 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólásodból úgy tűnik hogy te már eldöntötted a másik srácot választod, de még nem mered meglépni. Szerintem meg fogod bánni, de te tudod. Bárhogy is dönteszs kívánom hogy boldog légy :)
2012. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a másikat választanám. 20 évesen még fiatal vagy, nem kell amiatt aggódnod hogy ez a mostani nem a "végleges" barátod lesz. viszont ha nem próbálod meg a másikkal, lehet hogy egész életedben bánni fogod...
2012. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mi lett ezzel(ezekkel) a kapcsolattal?
2017. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!