Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gáz (pénzügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz (pénzügyi különbségek)? bővebb infó itt

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége egy komoly párkapcsolatomnak, a barátom és a családja teljesen jó helyzetben voltak pénzügyileg se nem szegények se nem gazdaok,viszont nekem mindig meg kell gondolnom ha vásárolok h nekem ez tényleg kell? nem túl drága?biztos van olcsóbb stb. meg többször kikapcsolták a gázt mert nem tudtuk fizetni,a szobámba a kisgyerekkori szőnyegem van,nincs túl sok ruhám és kb a 30%-át biztos kinőttem... a barátomnak egyszerűen nem engedtem meg hogy ruhát vegyen nekem,mindenki mondta h minden férfi vesz a barátnőjének ruhát,de nekem ez elég kényelmetlen lett volna ,tudom hogy nem gúnyolódni akart vagy ilyesmi de nekem mindig reflex szerűen az ugrott be hogy nem kell szánalmad köszi és mindenkinél ez van haerok stb.(kivéve a szűk család),egyszerűen túl büszke vagyok nemtudok ez ellen mit tenni vagy másképp gondolkodni....
2012. jan. 20. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Te akkor nem is vagy nő!

Inkább használtad volna ki, hogy vesz neked dolgokat.

Ha már az élet nehezen megy, akkor miért nehezíted magadnak még jobban? Ennek így semmi értelme.


Értem én azt, amit mondasz, de akkor is nőből vagy és alap, hogy a fiú veszi neked a dolgokat, persze ha neki megvan a lehetősége. Ha igazán szerettétek egymást, akkor ez nem lehetne akadály!

2012. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz sőt jó hogy van tartásod de mondjuk 1 póló vagy farmer belefért vonal nem sok csak 1, mindkettőtök nyugalmára
2012. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig nem gáz. Persze nem szép lenyúlni valakit, de ennyire elutasítónak se jó dolog. Próbáld megtalálni a középútat.
2012. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz a vagyoni különbség. Amíg nem te kéred hogy vegyen neked ezt meg azt meg amazt addig nem számít kihasználásnak... Szerintem.
2012. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én próbáltam megtalálni az "középutat" próbáltam győzködni magam de mindig reflexből jöttek a gondolatok és a reakciók tőlem....
2012. jan. 20. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a nő a szegényebb akkor nincs gond! fordítva már kampó...
2012. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet.... a barátom (túlzás nélkül állíthatom) hipergazdag családból származik, menő foglalkozású szülők, stb. Ezzel szemben az én családom minden kiadott forintot megérez, két minimálbérből élnek. Én már nem élek velük, munkakeresés fázisában vagyok, de sajnos útmutatások és pénz hiányában gyakorlatilag értéktelen diplomát szereztem, így ez sem könnyű. Mindennek ellenére nagyon szeretjük egymást, engem csak az zavar, hogy ő lusta tovább képezni magát, míg én szíves örömest kijárnék valami szakirányú továbbképzésre, vagy ilyesmire, hogy piacképessé tegyem magam, csakhogy nekem meg nincs pénzem rá, és ezek pedig elég drága képzések. Én is ugyanígy vagyok, mint te, nem fogadok el tőle semmit, nem akarok élősködőnk látszani. Régóta együtt vagyunk már, de rettegek a pillanattól, amikor a családjaink találkoznak, mert ha akkor az ő szülei a fejükbe veszik, hogy kiutálnak, akkor megkeseríthetik minden percem,ezt tudom. Nem szégyellem én a szüleimet, sőt, inkább azért halogatom a családok összeeresztését, hogy őket megkíméljem a másikak arroganciájától. Szerintem ha két ember között nem gáz ez a dolog, akkor minden rendben, de gyakran beleszólnak a körülmények,ugyebár.
2012. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!