Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy dilemmában vagyok. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dilemmában vagyok. Ti mit tennétek csajok? Bővebb lent?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedtem a barátommal,akkor volt egy másik srác is ,akivel kölcsönösen szerettük egymást,de ő akkor még nem volt elég érett egy hosszú kapcsolatra. A barátommal már 3éve együtt vagyunk. Jól megvagyunk minden okés. De most ismét feltűnt az a bizonyos régi srác,már sokadjára tűnik fel az életemben. és vele lazább vagyok,jobban el tudunk hülyéskedni beszélgetni. és most össze akarna velem jönni.

Mégegyszer mondom, a barátommal teljesen jól megvagyunk még fel nem tűnik ez a bizonyos srác,szeretjük is egymást.

A barátom nem olyan nyíltan mutatja ki az érzelmeit,szavakkal nem nagyon mondja,de a tetteiben látszik,hogy nagyon szeret.anyukája szinte pótanyám,haveri köre is szeret.

De a másik sráccal talán jobban magamat tudom adni és ő kimondja az érzelmeit is. Teljesen tűz és víz a két srác.

Ti mit tennétek folytatnátok ezt a 3 évet és elküldenétek a másik fiút? vagy inkább otthagynátok és a másikkal lennétek?

Lehet hogy hülyén hangzik,de még mindig szeretem valamennyire a másik srácot is,de a barátomat is imádom. Lehet hogy hosszabb távon boldogabb lennék,fene tudja. De ezaz mivan ha csak hév megint vagy pár hónapig tudnánk csak járni?


2012. márc. 28. 14:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Ajkam épp h hozzád ér...h mondjam el,hogy vágyom rád, hogy szereted a bőröd illatát lálá
2012. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
kedves 4.! Anno a pasi mondta hogy inkább mégse jöjjünk össze,mert még nincs készen egy komolyabb kapcsolatra. közben már ismertem a mostani barátomat is.
2012. márc. 28. 15:12
 13/36 anonim ***** válasza:

Tuc tuc tuc...háláláálá

Mint fekete és fehér egybeforr...tiltott csók nánáná

Hogy mondja el, hogy vágyom rád?!

2012. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Ha bennem élsz szívem is ég...h mondjam el??mond h? áá áá akarlak baby!
2012. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Az nem változtat a lényegen.
2012. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Szeretem őt...mert szeretni fáj!
2012. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Óóóó Romantic forever!!!!
2012. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Akarom őt....
2012. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Egy barna szempárt rám talált...nyusz nyusz
2012. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nálam is volt hasonló.Amikor felbukkant újra valaki a múltból,akkor tudtam, hogy aki mellett vagyok az nem az igazi.gy vele szakítottam.Persze megcsalás nem történt,meg semmi ilyesmi.Nem is akartam összejönni a múltbéli férfivel,valahogy mindig vannak akadályok.De mindig felbukkanunk egymás életében:)Ha nálatok nincs akadály,válaszd a másikat!
2012. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!