Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtette. Most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtette. Most mit tegyek? Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Már 1,5 éve járok egy sráccal.Nagyon szeretem, ő is szeret(legalábbis nagyon remélem) Az az igazság,hogy előtte is volt pár kapcsolatom, de mindenki átvert, soha senkiben nem bíztam. Benne sem.Meg is mondtam neki, "én szeretlek, de tudnod kell, talán soha nem fogok bízni,sokat csalódtam" meg is értette ezt. De belül, nagyon mélyen, tudtam, hogy meg fog csalni. Ez amolyan 6.érzék, egyszerűen éreztem.Ő tanított meg szeretni engem, nagyon szeretem:\'( Aztán nemrégiben írtam neki 1 levelet, amiben leírtam, hogy először most próbálok meg megbízni valakiben,remélem nem fogok csalódni.Sok az az 1 év,gondoltam csak megbízhatok benne. Hazament miután elolvasta. Majd visszajött, és elmondta, hogy megcsalt! Csak egy csók volt, a lány kezdte, nem tudta mit tesz, nem tudatosult benne nem gondolta végig, ezt mondta!:\'( de ez nekem nagyon fáj! Azt mondta szeret engem, hülye volt nem akar elveszíteni, én is imádom! Én nagyon megcsalás ellenes vagyok, egy csók is elég, ahhoz, hogy szakítsak, de őt nem tudtam elengedni.Visszafogadtam. Jól döntöttem szerintetek? Sok ez még nekem:\'( Neki adtam mindenem, mindenem ami volt. Előtte soha nem szerettem mást! Anyám fiaként fogadta be! Mikor elmondtam neki, sírva fakadt,nagyon szereti a srácot,meg is mondta neki, hogy nagyon csalódott benne. Kérlek segítsetek! Hogyan éljem ezt túl? Hogyan lépjek át ezen? Nem tudok úgy tenni,mintha semmi sem történt volna.Ezek után,hogy leszek képes bízni benne, vagy akár másokban? Eddig is nehéz volt bíznom. Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 24. 08:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Ja-ja, egyetértek részben előttem szólóval.


Az ábra a következő. Ilyen idősen egy ilyen fiatal fiútól ÓRIÁSI teljesítmény, hogy 1,5 éven keresztül hűséges volt. Egy fél perces nyavajás csók kivételével, nyilván valami buliban. EZ NEM MEGCSALÁS! Örülj, hogy csak ennyi volt, ez semmi!


Ezért azt mondom, hogy emiatt nem kell szakítani.


De abban megnyugodhatsz: az, hogy 15 éves korodtól végig egy pasiba leszel szerelmes, amíg fel nem nősz, teljesen megváltozol, érettségizel, aztán főiskolára mész, aztán dolgozol, hát ez úgysem fog összejönni!

(túl korán túl komolyat kezdesz ebben van igaza előttem szólónak)

Szóval ilyen szempontból mindegy, hogy mit csinálsz!

2009. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

Ha-ha: Édesanyám és édesapám (13 vs 19) még ma is boldog házasságban ÉLNÉNEK,ha anyukám nem lett volna ekkora ribi.xD

Szóval,nem egészen igaz,hogy ez lehetetlen.


Amúgy meg, ba.d ki,szerintem.

2009. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy csókra nincs mentség és igen is megcsalás. Repülne akármennyire is szeretném. Ja, de még előtte én is smárolnék valaki mással, akkor is ha nagyon szar lenne mással, mert őt szeretem, Tudja csak meg milyen kellemes érzés megalázva lenni.
2009. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

OK, büntesd meg azzal, hogy megcsókolsz valakit, és ezt el is mondod neki! Akkor legközelebb 100-szor is meggondolja!


De nem kell kidobnod.


Korábbi válaszolónak mondom, hogy végül az szép, hogy házasság lett belőle, de látod, mégiscsak kiütközött az, hogy anyukádnak totál kimaradt a fiatalkora, amikor pasizhat (nem szexről van szó, de járás, csók, stb fiúkkal), ismerkedhet szabadon, hamar lekötötte magát.

Illetve ő is túl korán kezdte a komoly kapcsolatot.


Régen könnyű volt hűségesnek lenni 15 évesen, amikor este 8 után nem mászkálhattak gyerekek az utcán, és fél évben egyszer volt 1 bál, ami éjfélig is eltartott, anyuk-apuk jelen.

Ma meg hetente 2-3 buliban, hajnalig részegen dorbézolnak kontroll nélkül a fiatalok. Óriási a kísértés. Hogy csak 1 csók történt, az kész csoda!

Nem kapcsolat lett, nem szerelem, nem feküdtek le, csak elcsattant egy csók.

2009. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát ez a ciki, hogy nem is ismerik egymást a lánnyal. Egymás nevét sem tudták, és nem buliban történt. Az egyik haverjával volt akkor este, akkor történt :S
2009. aug. 25. 12:21
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
Én is rengeteget csalódtam már a férfiakban, de egy második esélyt mindenkinek szoktam adni. Harmadikat viszont szerintem már nem érdemes, úgyhogy ha megint megcsal, akkor hajtsd el!
2009. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
csak 15 éves vagy, hidd el, hiába érzed úgy, hogy ennyire még sose fájt senkinek, de ilyet mindenki átél, jó esetben csak egyszer. valószínűleg 20 éves korodra a mostani ismerőseid közül max 1-2 vel fogod már csak a kapcsolatot is tartani, az élet ilyen, mindenkinek.
2009. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csok miatt meg nem kell külön valni, probalj meg bizni, ertekeld azt, hogy be vallotta neked, hogy hibazott. Nem kell mindig arra gondolni, hogy mi törtent mert az soha nem vezet jora. Folytatni kell az eletet tiszta lappal, es tanuld meg, hogy az eletbe a szepet kell keresni mert ha ezt teszed szebbe teszed a napjaidat, probalj meg nem gondolni a multra, csak a jövöbe es remelni, hogy szebb lessz az eleted.

sok sikert!

2009. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan barátom aki megcsalt és nem tudtam elengedni és nem is bíztam meg benne,de idővel rájöttem nem ő az igazi és szakítottam vele!

Rossz bizonytalanytalanságban élni és ez tönkre teheti a kapcsolatotokat.Kérdés az is hogy miárt nem volt tudatánál a fiú?Mert ha tök részeg volt és csak annyi történt, hogy valaki lekapta,de nem smárolta, akkor megbocsájtható(bár szerintem nem fog valaki csak úgy lekapni valakit, előtte kell egy kis flört, szóval ez nekem gyanús)!

Jól gondold át, hogy tényleg erre van-e szükséged és tönkre akarod tenni a fiatalságod egy olyan pasi miatt aki lehet, hogy csak átver!Figyeld a jeleket!

Ha érzel rajta megbánást, többször elmondja, hogy szeret, kedves és udvarias veled, bármit megtenne érted, akkor hidj neki.De ha ezek közül bármelyik is hiányzik akkor ott én nagyon megfontolnám, hogy mi van!

A lényeg, hogy boldognak érzed-e magad vagy nem!Ha magányos vagy és állandóan fltékenykedésben élsz mellette, akkor keress mást, szerintem!

2009. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Igen, érzek rajta megbánást, többször elmondja, hogy szeret, kedves és udvarias velem, bármit megtenne értem=)

Legalábbis nagyon ezt lehet észrevenni:) Köszönöm szépen a válaszokat:)

2009. aug. 29. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!